• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2019

No akkor a 2019 es lista az IAPLC ről.
Ha valakit kihagytam volna kérem írja hozzá.

145 Patrik Nemeth Hungary
163 Viktor Láng Hungary
165 Norbert Dobrotka Hungary
195 Zoltan Csanyi United States (Hungary)
286 Attila Lovas Hungary
356 Daniel Nagy Hungary
394 Viktória Szalontay Hungary
539 Viktor Lantos Hungary
600 András Czesznak Hungary
616 Istvan Varro Hungary
814 Istvan Fruhstuck Hungary
817 Zsolt Balogh Hungary
909 Mark Wagensommer Hungary
941 Attila Néder Hungary
1057 Gábor Csernák Hungary
1145 Attila Jeney Hungary
1213 Tibor Nagy Hungary
1278 Mark Varro Hungary
1436 Barnabas Pocsi Hungary
 
Nigró és Viktor is indult???? Na ez nagyon meglep. Tök jó.

Csak nekem fura, hogy megint hírességek nyertek? Tudom Viktor már értekezett arról, hogy névvel pontoznak és ez mekkora hátrány. De hogy megint Josh Sim, Takayuki Fukada legyen az élen az nagyon fura. Én magam az első 27 között általában ha bottal ütnek se tudok minőségi különbséget tenni. Persze ez inkább a szakértelmem hiányát tükrözi mintsem a hozzáértésem.
 
Több magyar nevet is hiányolok a listából. Ők vajon nem indultak? Vagy inkább az IIAC-t választották?

Ugyanakkor mindenkinek gratulálok - aki elégedett a helyezésével. Aki nem, annak pedig kitartást, legközelebb jobb lesz!

Meglepő az is, hogy a bírák a többi magyar nevezőhöz képest is hátrébb sorolták @giantd HAC-győztes akváriumát, ez jól mutatja a szubjektív pontozást :rolleyes:

Külön szeretnék gratulálni @xman-nek, nagyon szép kezdés ez a nemzetközi versenyzésben👍. Illetve @extrudalt-nak is, mert szerintem az ő hozzáállásában és tehetségében sokkal több van, mint amit a helyezése mutat, vsz kis finomságok (vagy azok hiánya) sorolták hátrébb a professzionális építést.
@kuchi gondolom, te jobbra számítottál, de azért a legeredményesebb magyar nevezés se kutya ám ;) 👌
 
Több magyar nevet is hiányolok a listából. Ők vajon nem indultak? Vagy inkább az IIAC-t választották?

Ugyanakkor mindenkinek gratulálok - aki elégedett a helyezésével. Aki nem, annak pedig kitartást, legközelebb jobb lesz!

Meglepő az is, hogy a bírák a többi magyar nevezőhöz képest is hátrébb sorolták @giantd HAC-győztes akváriumát, ez jól mutatja a szubjektív pontozást :rolleyes:

Külön szeretnék gratulálni @xman-nek, nagyon szép kezdés ez a nemzetközi versenyzésben👍. Illetve @extrudalt-nak is, mert szerintem az ő hozzáállásában és tehetségében sokkal több van, mint amit a helyezése mutat, vsz kis finomságok (vagy azok hiánya) sorolták hátrébb a professzionális építést.
@kuchi gondolom, te jobbra számítottál, de azért a legeredményesebb magyar nevezés se kutya ám ;) 👌

Nagyon szépen köszönöm a jó szavakat @Jopet Mostmár csak egy kis időt kéne végre találnom a nyári forgatagban, hogy elkezdhessem a 60P építését és jövőre egy még jobb eredményt érjek el :)

Én is szeretnék mindenkinek gratulálni az eredményéhez.
@kuchi Te pedig első helyig meg se állj 💪
 
Több magyar nevet is hiányolok a listából. Ők vajon nem indultak? Vagy inkább az IIAC-t választották?
Évről évre fogyunk ..........
Persze ettől függetlenül minden versenyen amin lehet elindul az ember ez idén sincsen másként IIAC,AGA amik még hátra vannak és lehet idén először a CIPS en is megmérettetem magam,na meg ha lesz EAPLC akkor ott is bár erre nem sok esély van,mert úgy látom hogy a WEB aquascaping contest ezt az űrt próbálja betömni azzal hogy ott már csak Európai akváriumok versenyezhetnek.
 
Évről évre fogyunk ..........
Persze ettől függetlenül minden versenyen amin lehet elindul az ember ez idén sincsen másként IIAC,AGA amik még hátra vannak és lehet idén először a CIPS en is megmérettetem magam,na meg ha lesz EAPLC akkor ott is bár erre nem sok esély van,mert úgy látom hogy a WEB aquascaping contest ezt az űrt próbálja betömni azzal hogy ott már csak Európai akváriumok versenyezhetnek.
De csak az IAPLC és IIAC zárják ki egymást, ugye? Vagy rosszul tudom? Erre gondoltam, hogy esetleg ezért nem indultak néhányan (akiknek közismerten volt versenyakvájuk), mert a vagy-vagy választás a másik versenyt preferálta.
Ha már Európa, kíváncsi vagyok hogy Adam (Paszczela) és Nigel (Hoevenaar) milyen művekkel kerültek be végre a legjobbak közé. Na meg persze a két nagymester (Sim, Fukada) újabb alkotására is nagyon...
 
Viktória Szalontay 394? Azta gratulálunk neki. Mivel indult? Otthoni vagy valamelyik GA-s építménnyel?

Gratulálok minden nevezőnek.

Nigró és Viktor is indult???? Na ez nagyon meglep. Tök jó.

Az utolsó pillanatban átpörgettem a korábbi fotóimat és kiválasztottam 3 akváriumot, hogy erősítsük a magyar mezőnyt.
Egyik sem contest fotónak készült. Csak hétköznapi csattintás. Ezért nem is vártunk semmilyen eredményt tőlük.

A kövi évre jó lenne több valóban versenyakváriummal ott lenni.

MK7A9997-4.jpg

MK7A0013-2.jpg

MK7A8725.jpg
 
Jövőre 20 éves lesz a verseny és a Tokyoi olimpia is ebben az évben lesz. Totális őrület és felhajtás várható.
Nem bízok benne, hogy az értékelést megreformálnák, pedig ráférne. De azért mindenkit bátorítok a nevezésre a különleges évforduló/eseményözön miatt. Készüljetek időben :)
 
Back
Oldal tetejére