• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2019

Üdv.!
Csökken a létszám ...........

To all the entrants

International Aquatic Plants Layout Contest 2019
Schedule from the screening process to the presentation of layouts

On the 31st of May, we closed International Aquatic Plants Layout Contest entries.
There were 1,867 entries from 72 countries from all over the world this year.
We sincerely thank all of you for submitting your layouts.
 
Megjött.
Fiam első jelentkezésén, annyira izgultam, hogy 1500 alatt legyen és ne menjen el a kedve egy 1800-as értékkel, hogy az enyém nem is érdekelt. 1278-adik lett ez annyira feldobott, hogy az enyémnek nem tudok örülni. Apaság átka?

Tavaly 980. lettem (kb) a lenti pirossal. Most azon reménykedtem 7-essel kezdődjön a szám. Legalább ennyit fejlődjek.
616 lettem. Lehetne nagy öröm, de a fent leírtak miatt tökre nem tudok neki örülni. Pedig nekem ez tök jó.
 
Megjött.
Fiam első jelentkezésén, annyira izgultam, hogy 1500 alatt legyen és ne menjen el a kedve egy 1800-as értékkel, hogy az enyém nem is érdekelt. 1278-adik lett ez annyira feldobott, hogy az enyémnek nem tudok örülni. Apaság átka?

Tavaly 980. lettem (kb) a lenti pirossal. Most azon reménykedtem 7-essel kezdődjön a szám. Legalább ennyit fejlődjek.
616 lettem. Lehetne nagy öröm, de a fent leírtak miatt tökre nem tudok neki örülni. Pedig nekem ez tök jó.
Nagyon szép eredmény mindkettőtöké, gratulálok és tessék csak örülni a sajátodnak is, mert akkor látja a fiad, van lehetősége jövőre még jobbnak lenni!
 
Az élbolynak azért a tavalyi eredményeket nehéz lesz fokozni, de azért én szurkolok.
 
Back
Oldal tetejére