• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA 2019

Bár hallottam már róla még sosem néztem meg az oldalukat. Ahogy végigbogarásztam a jelentkezést nem ad meg kitételt, hogy milyen képet töltök fel. Értem ez alatt, hogy az jó nekik amit az IAPLC-re beküldtem? Mert ha igen akkor jelentkezek. Sőt ahogy végigpörgettem azt se láttam, hogy tiltanák az előzetes publikálást.
 
Bár hallottam már róla még sosem néztem meg az oldalukat. Ahogy végigbogarásztam a jelentkezést nem ad meg kitételt, hogy milyen képet töltök fel. Értem ez alatt, hogy az jó nekik amit az IAPLC-re beküldtem? Mert ha igen akkor jelentkezek. Sőt ahogy végigpörgettem azt se láttam, hogy tiltanák az előzetes publikálást.
Itt nincsen semmilyen tiltás,de csak az első tíz helyezést rangsorolják ott is csak az első hármat teszik sorrendbe.Bármilyen képpel lehet nevezni de csak olyannal ami még nem szerepelt valamelyik évben a versenyükön.
 
Beneveztem eggyel. Nevet nem adtam neki, remélem nem hátrány. Ez a névadás mindennél nagyobb teher. Hogy találjak ki nevet egy rakat növények sok kőnek meg 2 ágnak?
Szóba jöhetett volna címnek:
- "Kövek és ágak"
- "Erdős jelenet"
- "Csendélet: Anya lányával"

De feladtam. :)
 
November 2 re volt irva az eredmeny hirdetes,ma mar 4 ke van,de türelmesen varunk!
 
Futottak még kategóriában benne vagyok [emoji38][emoji38],a galéria legalább megörzi,így jó néha néha visszanézni.
Jövőre paluval is nevezek [emoji18].
Tudom nem biztat de elöbb utobb majd jön az attöres,csinald tovabb,ha masnak nem akkor magadnak(meg a kis Hazank scaperjeinek)!
Semmi sem lehetetlen!Lätod nekem is össze jött!
 
Nem csodálom, nagyon atom. Nanóban ritkán látni ilyen erdős kompozíciót, ami ennyire kellemes a szemnek. Nálam a Yoda féle Flow-val vetekszik 👍
Köszönöm!Örülök szavaidnak,mert mostanaban eleg könnyü egy likeot megnyomni,de par szo sokkal többet jelent!
Azert a flow az egy klaszikus,ott meg nem tartok.De latnad az uj scapet.....
Amugy Dry start-al inditottam karacsony elött a scapet.Mini riccardiaval,most mar a vizböl kinövö moha hoz ilyen vöröses tüskeket,nagyon allat!
 
Azert a flow az egy klaszikus,ott meg nem tartok
De igen, most először már simán merem mondani hogy tartasz. Igazából a tiéd szerintem be is előzte, de ezt lehet hogy csak az újdonság varázsa mondatja velem, ezért is fogalmaztam óvatosabban.
De ez már 60 centis, ugye? Úgy meg könnyű :D
 
Hát az akváriumra. 60 centis, nem? Mert hogy a Flow 45 centis volt, abban azért nehezebb. De ha ez is 45, akkor még nagyobb respect.
 
Back
Oldal tetejére