• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos IAPLC 2022

A rangsorba nem passzol bele, de szívesen nézegetném a falon keretben a színvilága miatt. :)
Nekem se jön be. Mobilról néztem kicsiben a fotót az a sok piros az alján olyan mintha a választott halak pusztultak volna el nagy számban.

Layout címe: “A mohácsi csata” 😅
 
Nekem se jön be. Mobilról néztem kicsiben a fotót az a sok piros az alján olyan mintha a választott halak pusztultak volna el nagy számban.

Layout címe: “A mohácsi csata” 😅

Engem a korábbi olasz akváriumokra emlékeztet
 
Ennek a scapenek az egyszerűsége a nagyszerüsége. Imádom, hogy mennyire finoman vannak elhelyezve a bucék a moha hadak közt.

Ez az egyik olyan scape volt ami első ránézésre a live-on nem tetszett. De mikor láttam újra és volt időm befogadni, nagyon megtetszett.
 
Szerk: amúgy most nézem Viktor, mi történt, kiömlött ma a bőségszaru? :D

Egy remek alkalom nézegetni sok szép akváriumot :)

És arra is remek alkalom, hogy kicsit beszélgessünk róluk. Ha van ilyen indíttatásotok akkor a képek mellé jöhetnek a gondolatok. 👍
 
teljesen kész vagyok, EZ 30. hely....
Én is fentebb leszóltam egy akváriumot. Azt viszont elfelejtettem hozzátenni, hogy - ahogy a te esetedben is - a leszólás nem magára az akváriumra vonatkozik, hiszen valaki csak a saját képességeinek megfelelően készített egy akváriumot, ami olyan lett amilyen és ezzel nincs baj. A leszólás egyértelműen a pontozásra vonatkozik, a bírák munkáját kritizáljuk! Szerencsétlen hobbista meg csak pislog, hogy még neki kellene rosszul éreznie magát, hogy a "szakértőknek" ennyire tetszik az ő alkotása :D
 
Utoljára módosított:
Steven Chong
Hardscape és a végeredmény...
Nekem az összkép nagyon sok lett, határozottan a giccs kategória az én szememben :D

Egy valami viszont szerintem elképesztően érdekes részlet benne. Ha megnézirtek a tükör feletti ágakon a fényt alulról kapják emiatt az egész fényviszonya az akváriumnak nagyon érdekessé válik. Pont azt a hangulatot hozza amikor késő délután az utolsó még erős fénysugarakat a víz gyenge hullámzása megtöri és azt a körülötted levő fák ágaira vetíti. Zseniális!


302663313_824757685598976_655810592005719539_n.jpeg
302085062_822124045862340_7133278288832077595_n.jpeg
 
Steven Chong
Hardscape és a végeredmény...
Nekem az összkép nagyon sok lett, határozottan a giccs kategória az én szememben :D

Egy valami viszont szerintem elképesztően érdekes részlet benne. Ha megnézirtek a tükör feletti ágakon a fényt alulról kapják emiatt az egész fényviszonya az akváriumnak nagyon érdekessé válik. Pont azt a hangulatot hozza amikor késő délután az utolsó még erős fénysugarakat a víz gyenge hullámzása megtöri és azt a körülötted levő fák ágaira vetíti. Zseniális!


View attachment 169265
View attachment 169266
Egy két dolgot kellett volna csak változtatni és zseniális lenne. Nekem az alapkoncepció tetszik a vörös ágakkal.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére