• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Green Shelter

Ismet koszonom Henrik!:love:
Pont azt szerettem volna irni, hogy : " Le lehet szallni a kagyloimrol!" [emoji23][emoji23][emoji23]
Amugy tenyleg jo ez a link. Kedves @Földi Kornél ha szerzel nekem a pink valtozatbol...akkor biz'Isten kiveszem belole a tengerit es a polcra helyezem...;):love:
Nekem nem szúrja a szemem a tengeri kagyló, de már annyit piszkáltak miatta... [emoji23]
Amúgy ha valakinek kell, megoldható hogy vigyek, csak úgy kell időzíteni mikor ugyis megyek haza. Pár napot elvannak nálam addig. [emoji846]
 
Nekem nem szúrja a szemem a tengeri kagyló, de már annyit piszkáltak miatta... [emoji23]
Amúgy ha valakinek kell, megoldható hogy vigyek, csak úgy kell időzíteni mikor ugyis megyek haza. Pár napot elvannak nálam addig. [emoji846]
Szavadon foglak! Kerlek ne felejts el amikor hazajossz!;)
 
Szerintetek mennyire hujek a kis pygmyk? Mar sajnalom, hogy nem fotoztam le, de a szivbajt hozta ram egyikuk. Beleuszott az egyik amano levedlett farokreszebe es jol beleszorult... ugy kellett belole kirazni...:ROFLMAO:
Biztos fázott, és felakart öltözni, ha már a amanonak melege volt és levette a kabátját. :D
 
Sziasztok.
Szuro es ki-befolyo puceva volt. Mar lattam, hogy csokkent a flow...de nem a szuro volt eltomodve, hanem a kifolyonak a kis resei. Adtam neki. Aztan a visszarakasnal tortent egy kis malor:confused:. Letorott a tapadokorong tarto bigyusz, de ugy, hogy a belukadt a csobe is. Szerencsemre a laposakival kaptam egy masik kifolyot, aminek meg csak a vege hianyzik...ez nem akkora gaz, mert ugyis van rajta garnihalo. Ugyhogy kicsereltuk. Kicsereltuk a csovezest is atlatszora, meg kapott egy-egy konyokot( igaz csak zold szinben kaptunk), hogy ne feszuljenek ugy a csovek.
Elolenyek. Az uszonovenyeknek reszeltek, ismet..rajottem, hogy a folyamatos ventilatorozas annyira kiszaritja a leveleket, hogy teljesen elszaradnak. Probaljak hozni az uj levelet, de amint kinyilik es szetterul mar el is kezd szaradni. A tobbi noveny jol van.
Halucik elvezik az eletet. Szuletett sok kis piros babygarni. A blue boltokbol viszont fogyott. Szamitottam ra sajnos, megiscsak kezdo volnek vagy mi. De akik vannak azok kapirgalnak, jonnek-mennek. Asszem ennyi:D.
20181101_170003.jpg 20181101_165604.jpg 20181101_165607.jpg 20181101_165843.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére