• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

GAPLC 2014 Contest

Srácok a héten megpróbálom lekapni én is ugy komolyabban,esetleg a finomításban nekem is segítene valaki????:notworthy::notworthy::)
 
Töltsd fel te is a képet valami adatmegosztó oldalra és oszd meg a linket. Szerintem többen is segítenek neked meg csak ki kell választani a legjobbat. :) RAW-ban fotózz.
 
Na, ellenem összesküdött a cybertér. Már vagy 5-ször újra elküldtem a második nevezést és mindegyre visszadobta azzal, hogy túl kicsi a kép. Pedig ugyanolyan felbontás mint az első amit gond nélkül elfogadott. Átméreteztem és ezután látszólag elfogadta de nem kaptam rá visszaigazolást... Valaki tapasztalt hasonlót?
 
En mär napok ota probälkozok nevezni,de valami miatt nem sikerül!Värok 10-20 percet,es ERROR!
 
Felhivtam Jurijt telefonon.Nagyon segitö kesz volt!Elmondtam a problemäm.De 12 probälkozäsomra sikerült.
Anmeldung
Thank you for your entry!
Your submission has been received.
 
Utoljára módosított moderátor által:
Minekután az AGA szervezőkkel sikerült összerúgnom a port a nevezés miatt, elment a kedvem a további mailezgetéstől. Majd a HAC-ra bedobom :D
 
Harcba indul a nano kategóriában a 26 literes is :
Névváltozás a naplóhoz képes : Isla de piedras de lava 26 litros
Anmeldung
Thank you for your entry!
Your submission has been received.
;)
 
basszus, viktor csinált szép képet, ami 2.3M, viszont ha én rámentek, akkor 640kB-tá válik... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
pedig tömörítésmentesen csinálom. how to...?
 
basszus, viktor csinált szép képet, ami 2.3M, viszont ha én rámentek, akkor 640kB-tá válik... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
pedig tömörítésmentesen csinálom. how to...?

JPG quality max.
Save as JPG és told fel a csúszkát maxra.
 
mindkettő megvolt.
de közben rájöttem, a standard encoding így is tömörít valamit.
lossless encodinggal már megvan.
köfi!

Thank you for your entry!
Your submission has been received.
 
Back
Oldal tetejére