• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

GAPLC 2014 Contest

Ha ennyire problémázik kend akkor adja nekem :p
én lelki szemeim előtt már elképzeltem bele egy jó kis fás növénykilógatós Wabit ;)
 
Na jó látom nagyon negatív vagy, pedig csak küldtek neked egy mellékszálat... egy kis küldetést. ha megugrod léphetsz tovább :)

Addig is egy kis gondolatébresztő

Low Tech Nano | Nano Tanks | Pinterest

Pin by Federation of New Zealand Aquatic Societies on Nano Tanks | Pi…

Pin by J Flet on fish tanks | Pinterest

van aki jobban megszívta... ő megkapta a teljes csövet :)

Pin by Emma Koepke on Fish For Tanks | Pinterest

hasonlót mondjuk el tudnék képzelni nálad is:

5267e4f281f6c.jpg
 
Na jó látom nagyon negatív vagy, pedig csak küldtek neked egy mellékszálat... egy kis küldetést. ha megugrod léphetsz tovább :)

Addig is egy kis gondolatébresztő

Low Tech Nano | Nano Tanks | Pinterest

Pin by Federation of New Zealand Aquatic Societies on Nano Tanks | Pi…

Pin by J Flet on fish tanks | Pinterest

van aki jobban megszívta... ő megkapta a teljes csövet :)

Pin by Emma Koepke on Fish For Tanks | Pinterest

hasonlót mondjuk el tudnék képzelni nálad is:

5267e4f281f6c.jpg

És melyik az amelyik szép? :eek:
Az utolsó képen lévő is fel van töltve vízzel, tehát nem wabi, de előbb be tudnám rendezni a gömböt wabinak mint a fazekat.
Még jó hogy lehet kapni 30cm es csipeszt az ültetéshez :) viszont nyíráshoz csak körömcsipeszt lehet használni :)
Azért van pár növényem ami mutatna benne, meglátom mire jó, már csak egy fényágyút kéne fölé kitalálni.
 
csak egy fényágyút kéne fölé kitalálni
Jómagam pont most gondolkodom egynek a tervén, az Ebetűs öböl oldaán barangolva a 150Wos HQI reflektorok között feltűnt egy gyönyörű fehér, amin megakadt a szemem egyből, egy gieseman izzóval tuti működne és megvan olcsón az egész (amennyi szerszámod van, a lámpatartó simán menne) :)
819911.jpg
 
Nem azért de a szervezés hagy némi kívánni valót maga után :(
Jurijs szerint az ADA elkavarta az utalványokat amik nem kerültek bele a csomagba, amit azóta sem sikerült elpostázniuk. A wabi tálakat azért átépítettem a maradékokból, talán a következő átépítésre intéződik valami :)
 
Back
Oldal tetejére