• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

GAPLC 2014 Contest

Mayday.... mayday... mayday!

Már csak 10 nap van hátra a nevezési határidő végéig!!!!!

Ne hagyjátok ki Európa legnagyobb akvakertész versenyét. Aki itt nyer az Európa bajnok. A zsűri elnöke maga Amano mester!
Ha nyertek is, egy talicska nyeremény van. Nagyon szép eredmények születtek az IAPLC versenyen, ezt se hagyjátok ki!

GAPLC - Home
Érdemes lenne betolnom a Növényes - The new era | Magyar Akvakertész Fórum -t??? Megérett már szerinted egy versönyre????:)
 
Mayday.... mayday... mayday!

Már csak 10 nap van hátra a nevezési határidő végéig!!!!!

Ne hagyjátok ki Európa legnagyobb akvakertész versenyét. Aki itt nyer az Európa bajnok. A zsűri elnöke maga Amano mester!
Ha nyertek is, egy talicska nyeremény van. Nagyon szép eredmények születtek az IAPLC versenyen, ezt se hagyjátok ki!

GAPLC - Home
Pont ma neztem meg a datumot,akkor elokaparom a fenykepezot es a 26 literest bedobom,na meg ha mar van kepem hozza akkor a del diablot is,bar a mostani erdo mar most jobban nez ki szerintem,a lenyeg hogy ide is nevezek [emoji6]
 
Esetleg valaki PS-ben rendbe tudná valamennyire rántani a "verseny" fotómat? Sajna ahhoz a progihoz nem értek, Lr-ban meg nem igen tudom helyretenni a dolgokat...
 
Esetleg valaki PS-ben rendbe tudná valamennyire rántani a "verseny" fotómat? Sajna ahhoz a progihoz nem értek, Lr-ban meg nem igen tudom helyretenni a dolgokat...

Oszd meg a filet és biztos kapsz segítséget :)
toldacuccot vagy valami egyszerű file megosztót amit tudsz linkelni.
 
Most probälok nevezni,de a co2 nel;kéri a bubi per sec.beírom és ki írja,hogy a valós számot írjam be!Miért?4/sec!Ez nem valós?
 
Sajna nem eset le!A nevezés után fel oräval meg mindig ki írja,hogy please wait!Ez normális?Tavaly kb 5 perc volt.
Lassan 1 oräja várok,hogy sikerüljön a nevezés!Nálatok mennyi ideig tartott?
 
Most probälok nevezni,de a co2 nel;kéri a bubi per sec.beírom és ki írja,hogy a valós számot írjam be!Miért?4/sec!Ez nem valós?

Bubi per percet kell beírni, csak egy számot. Ha nálad 4bubi/sec van, akkor 240-et.
 
Oszd meg a filet és biztos kapsz segítséget :)
toldacuccot vagy valami egyszerű file megosztót amit tudsz linkelni.
Egy kérdés: a versenyszabálynál a post editing nem megengedett... mi számít annak? Nyilván nem fogok növényeket másolni a képre, de contraszt, fényerő, fehéregyensúly? Ezeken sem változtathatok? RAW-ot JPG-re alakítanék, stb?
Avagy mit lehet és mit nem?
(első nevezésem lenne és ebben tanácstalan vagyok)
Köszi előre is!
 
Back
Oldal tetejére