• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AGA Aquascaping Contest 2014

itt

de hogy mennyire elszálltak a színek az enyémnél... hát az hihetetlen :(
szerk.: nincs komment. nincs pezsgő...:shifty:
 
Utoljára módosított:
Ahogy olvasom nem is írnak a színekről,sőt semmiről sem kommentáltak nesze neked
Ettől függetlenül nekem bejön az akváriumod
Köszönöm Viktor :)
ahogy elnéztem az "elsőket" a 28 liter alattiakban, megint a diorámaszerű, köves scape-ek nyertek... A hagyományos akváriumok már nem nyerők...
Ezt tudva itt az ideje változtatnom a szemléletemen, és jövőre venni a fáradtságot, egy dioráma megépítésére...
 
Hali. Az első tíz után akor nem is lehet tudni hogy kb hol végzett az akváriumunk?

Vagy számít valamit hogy hol vagy a sorban?
 
sorrend van valahol, vagy az csak az első tíznél kerül megadásra? Gratulálok a helyezett honi szaktársaknak!
 
Gratu mindenkinek és különösen a helyezést elért akváriumoknak.

Gratu Gábornak is az első helyhez!

Béla irtózatos verseny baki miatt lecsúszott egy jó cím megszerzésétől. Sajnos ez minden versenyben benne van, de iszonyat bosszantó.
Ahogy az is, hogy nem látom B akváriumát sem a mezőnyben, pedig B is beküldte.

Az idei 3 cím a versenyen szuper dolog, főleg úgy, hogy egy csomó ázsiai van megint az élmezőnyben és persze az IAPLC nyertes francia csapat.
 
Vááá,tök jó eredmény;)Gratu @Piga .Amugy @talachi -ék akváriumánál mi az a H betű???
Ja és hol a rendes helyezési lista????Mert itt össze vissza van minden,nem látom hanyadik lettem:(
 
Gratula minden indulónak!

Vááá,tök jó eredmény;)Gratu @Piga .Amugy @talachi -ék akváriumánál mi az a H betű???
Ja és hol a rendes helyezési lista????Mert itt össze vissza van minden,nem látom hanyadik lettem:(

Az egyféle különdíj, nem helyezett csak megemlékeznek róla! Jár hozzá már szalag! :)
Itt nincs helyezés csak 1,2,3 meg top 10. Nem tudod megnézni hányadik lettél!
 
Gratula minden indulónak!
Az egyféle különdíj, nem helyezett csak megemlékeznek róla! Jár hozzá már szalag! :)
Itt nincs helyezés csak 1,2,3 meg top 10. Nem tudod megnézni hányadik lettél!

Na, ezt de egyszerre írtuk :)
 
Nagyon nagyon gratulálok Veréb Gábor !
Debrecen is nagy siker .
Természetesen az összes résztvevőt elismerés illeti .
 
Back
Oldal tetejére