• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes farakás

A táp jó, csak lehet, hogy kevés, a gyorsabb növényeid valószínűleg lenyúlják a microsorumok elöl. Én megpróbálnék emelni a macron, nekem is ilyenek voltak és helyrejöttek, nem csak a végük, de a színük is jobb lett a levelek is teltebbek.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
 
Egyébként nagyon szép az aksid! [emoji106]

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
 
A táp jó, csak lehet, hogy kevés, a gyorsabb növényeid valószínűleg lenyúlják a microsorumok elöl. Én megpróbálnék emelni a macron, nekem is ilyenek voltak és helyrejöttek, nem csak a végük, de a színük is jobb lett a levelek is teltebbek.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
Most 2.5 ml/nap.A max adagolás a dobozon 2ml/hét 20 literbe.Akkor ha a maximumra emelem napi 3.4ml mehetne a 240 literbe.A microt nem kell vele emelni?
 
Megnéztem és 1ml/20l/nap 50% heti vizcsere mellett bla,bla...
én tf tápocat használok 1,5ml/nap 54l-ben és a mérések alapján szinte kinullázzák a növények
34ad5b43e985a4788505082f09abad09.jpg
két hét után kaptam ezt az eredményt.
Jó recept nincs a tápozásra, neked kell megtalálni a jó arányt.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
 
Megnéztem és 1ml/20l/nap 50% heti vizcsere mellett bla,bla...
én tf tápocat használok 1,5ml/nap 54l-ben és a mérések alapján szinte kinullázzák a növények
View attachment 12382
két hét után kaptam ezt az eredményt.
Jó recept nincs a tápozásra, neked kell megtalálni a jó arányt.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
Meg kérdezhetem hogyan készíted vagy készítteted a teszteket?
 
Megnéztem és 1ml/20l/nap 50% heti vizcsere mellett bla,bla...
én tf tápocat használok 1,5ml/nap 54l-ben és a mérések alapján szinte kinullázzák a növények
View attachment 12382
két hét után kaptam ezt az eredményt.
Jó recept nincs a tápozásra, neked kell megtalálni a jó arányt.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
megnézném azt a tápot is.nem hiszem el,hogy minden nulla 2 hét tápozás után
 
megnézném azt a tápot is.nem hiszem el,hogy minden nulla 2 hét tápozás után
Két mérés történt, az elsőnél 4-es volt a foszfátom, változtattam pár dolgot és egy hónap múlva lett ez az eredmény. A táp tetszika növényeknek, nekem meg tetszenek a növények. [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
 
Két mérés történt, az elsőnél 4-es volt a foszfátom, változtattam pár dolgot és egy hónap múlva lett ez az eredmény. A táp tetszika növényeknek, nekem meg tetszenek a növények. [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
naplód van róla?láthatjuk?
 
Másik fórumon akvaforum Fight Club.


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI Y530-U00 eszközömről
 
Nálam is ilyen sok levélnek a vége, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget, bár agyaltam én is egy sort a dolgon. Most megnyugodtam.
A purigent amikor betettem, nálam is ilyen volt a víz, aztán egy idő után kivettem, folyó víz alatt addig nyomkodtam, rázogattam a zsákokat, amíg a mosóvíz teljesen tisztának nem látszott. Mikor visszatettem, nagyon gyorsan megszűnt az opálosság.
Az akvád nagyon tetszik. Elég egyedi és ez nagy pirospont nálam. Szerintem ha majd "elkészül" nagyon ütős lesz. Csak így tovább.
 
:)
Nálam is ilyen sok levélnek a vége, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget, bár agyaltam én is egy sort a dolgon. Most megnyugodtam.
A purigent amikor betettem, nálam is ilyen volt a víz, aztán egy idő után kivettem, folyó víz alatt addig nyomkodtam, rázogattam a zsákokat, amíg a mosóvíz teljesen tisztának nem látszott. Mikor visszatettem, nagyon gyorsan megszűnt az opálosság.
Az akvád nagyon tetszik. Elég egyedi és ez nagy pirospont nálam. Szerintem ha majd "elkészül" nagyon ütős lesz. Csak így tovább.
köszi a pirospontot.már csak 4 kell és kapok egy ötöst?
 
Sziasztok!Megint egy kérdés.Mértem nitrátot.igaz csak csíktesztel,de nagyon kevés 5-10 közt talán.A foszfát csepptesztel 2.
Ha nem jó az arány lehet tőle a pontalga?A világítást visszavettem fél órával,bár nem tudom hogy ez jó ötlet e?Tud valaki erre okosat mondani?
 
Back
Oldal tetejére