• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes farakás

Nagyon szuper lett a scape.(y) Ami már most is szép, az 1 hónap múlva nagyon baba lesz... Figyelem az eseményeket.:rolleyes:


Van némi eltérés az etetési módszerek között, és mind működik. Van aki naponta egyszer, van aki kétszer, de akad minden másnapra hagyott etetés is. Egy íratlan szabály, hogy annyit kapjanak egyszerre, ami elfogy néhány perc alatt. Persze itt van egy kis bökkenő, mármint az algázók nem mindannyian mozdulnak rá egyből a kajára, mint mondjuk egy lazac, vagy ponty féle. Pl nálam az Oto fittyet hány a bedobált dolgokra. No meg nem árt ha lesüllyed a kaja. :shifty:pfff, írom ám... Na mindegy remélem volt közte számodra használható infó.:D Algamentest!
Köszi!
Volt.Mivel soha nem voltak amanoim és algaevő halaim,kivéve a sügerek közt 2db 15 cm-es pleko de ök ettek mindenből ami bekerült a vízbe.
Már van garnéláknak való spirulina tabletta.majd kapnak abból.az algaevők meg a florát.
 
sziasztok!tudja valaki,hogy a tropica-s és a dennerle-s trident között van e külömbség?most nagyon nem egyformák.
 
Éééés igen ezeket a kisköveket hiányoltuk. Na így már oké. ;) Már csak sok sok türelmem, kitartás. Szépen fejlődik és jó lesz ez...
 
Éééés igen ezeket a kisköveket hiányoltuk. Na így már oké. ;) Már csak sok sok türelmem, kitartás. Szépen fejlődik és jó lesz ez...
a kövek megvoltak.írtam is valamikor az elején,hogy valamikor a sűrű vízcserék után bekerülnek.
 
Persze a képeken ebből semmi nem látszik.
Vörösorrú gyémántrazbórát valaki tartott itt köztetek?
Lassan el kell döntenem mi legyen benne.
Ti mit választanátok?
 
Utoljára módosított:
Persze a képeken ebből semmi nem látszik.
Vörösorrú gyémántrazbórát valaki tartott itt köztetek?
Lassan el kell döntenem mi legyen benne.
Ti mit választanátok?
Szia nekem vannak csapat halaim csak sajna a nevüket nem tudoom hátha valaki tudja, nem a neonokra gondolok.. "Bocs a tudatlanságért" Én jopofának tartom öket,
 

Attachments

  • P1060840.JPG
    P1060840.JPG
    138 KB · Megtekintések: 2
  • P1060793.JPG
    P1060793.JPG
    128.6 KB · Megtekintések: 2
  • P1060804.JPG
    P1060804.JPG
    167.2 KB · Megtekintések: 2
Back
Oldal tetejére