• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes farakás

Értem, hogy még megy az akváriumban, de mielőtt teljesen szétszeded, akkor az akvárium leszívott vizét engedd egy tiszta vödörbe és ebbe tedd bele a szűrőd ki és befolyó ágát és járasd addig, míg az új akváriumodat nem készítetted el és nem töltötted fel vízzel, mert 20 perc állás után a bacikultúrád kipusztul a szűrődből és akkor hetekig várhatsz, míg újra benépesülne!
köszi.így terveztem egyébként.
 
köszi.
ez a képfeltöltés nekem se fog menni mint sokaknak az elején.

egy androidos táblagéppel bohóckodom.

user


hát ez nem jött be.:(

user
http://indafoto.hu/kepesmiki/image/24005910-6aabed0f/use
az első
 
Utoljára módosított moderátor által:
A kép fel töltésen a képek alatt van a beágyazás, rákatt az urlt kijelölöd másolás. A smile fej mellett kis fotó ábra katt url beilleszt és kész.
 
Sokunknak volt ilyen "sügeres korszaka".:)
Szép akváriumokat láthattunk. Gondolom most következik egy nyugisabb nem annyira "pörgős" vonal.
Egy gondolat a low növényeshez. Valószínű 4x54W sok lesz CO2 nélkül. Zöld alga esetleg jelentkezhet. (Bár a világítási időkkel trükközni azért lehet)
 
WP_20150913_006.jpg WP_20160113_017.jpg Ők voltak a kedvenceim.Kinőtték a helyüket.

Ahogy az előbb írtam.1,2,3vagy 4*54w.külön kapcsolhatóak.
De köszi,hogy figyelmeztetsz.2 vagy 3 fog menni felette.

Az első variáció.WP_20160420_006.jpg

De lehet,hogy ez lesz.Még kérdéses.WP_20160422_004.jpg

Fából nincs hiány.még kb ugyanennyi van,hogy lehessen válogatni.Mire hazaviszem ugyse tudom ugyanúgy összerakni.:)

A régi és az új red moor-ok kb mikor lesznek egyszinűek?Tudja valaki?
Most egy hordóban áznak.

Ezt tudod esetleg törölni?
 
Utoljára módosított moderátor által:
Back
Oldal tetejére