• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első 54literes növényesem

csabi1987 said:
Egy kép az új jövevényről. :)

6026707643_90c0f0a355_b.jpg
Nagyon szép :thumbup: ,legyen szép nagy!Gondolom nem Nyíregyházán vetted......
 
Hali!

Csináltam egy teljes képet az akváriumról.
A HCC-t újraültettem az aljzat emelés miatt, remélem megérte megemelni és látszik. :)
Bocsi a benne maradt technikáért és a jobb oldali üvegen lévő algáért, de nem volt kedvem kivenni a szűrőcsövet hogy lekaparjam az algát. :)

6042617613_1d237a57fb_z.jpg
 
csabi1987 said:
Hali!

Csináltam egy teljes képet az akváriumról.
A HCC-t újraültettem az aljzat emelés miatt, remélem megérte megemelni és látszik. :)
Bocsi a benne maradt technikáért és a jobb oldali üvegen lévő algáért, de nem volt kedvem kivenni a szűrőcsövet hogy lekaparjam az algát. :)

6042617613_1d237a57fb_z.jpg
Nagyon pöpec! :thumbup:
 
kisszsu said:
Szia!
Jól lesz ez, pláne ha a HC is beindul :thumbup: ,sok sikert hozzá :wave:
Szia Kisszu!
Köszi!
Remélem beindul a HC, nyomom az arcára a carbot, hátha segít. :)
 
myk74 said:
csabi1987 said:
Hali!

Csináltam egy teljes képet az akváriumról.
A HCC-t újraültettem az aljzat emelés miatt, remélem megérte megemelni és látszik. :)
Bocsi a benne maradt technikáért és a jobb oldali üvegen lévő algáért, de nem volt kedvem kivenni a szűrőcsövet hogy lekaparjam az algát. :)

Nagyon pöpec! :thumbup:

Köszi Myk! :)
 
Szia csabi1987!

Szépen alakul az akváriumod!
Sokat foglalkozhatsz vele, ilyen rövid időn belül enyiszer átalakítani nem sokan szokták.

A kérdésem az, hogy a jobb sarokban lévő növény az az új Echinodorus faj( a csavart levelű)?
Amenyiben igen, mik a tapasztalataid vele kapcsolatban.
Nagyon tetszenek a csavart, il. hullámos levelű növények, de amiket ismerek túl magasra nőnek ( Crinum, Cryptocoryne, Valisneria)!

Válaszod előre is köszönöm! A.ttila
 
A. Kavicsos said:
Szia csabi1987!

Szépen alakul az akváriumod!
Sokat foglalkozhatsz vele, ilyen rövid időn belül enyiszer átalakítani nem sokan szokták.

A kérdésem az, hogy a jobb sarokban lévő növény az az új Echinodorus faj( a csavart levelű)?
Amenyiben igen, mik a tapasztalataid vele kapcsolatban.
Nagyon tetszenek a csavart, il. hullámos levelű növények, de amiket ismerek túl magasra nőnek ( Crinum, Cryptocoryne, Valisneria)!

Válaszod előre is köszönöm! A.ttila
Szia Kavicsos! Köszi! Örülök hogy tetszik! :)
A csavart levelű növényke az Echinodorus vesuvius ha jól tudom, nálam viszonylag lassan fejlődött, úgyhogy simán kordában lehet tartani! :)
 
Back
Oldal tetejére