• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első 54literes növényesem

inadsz said:
csabi1987 said:
Hát ez érdekes, úgy értem hogy én direkt azért rendeltem műanyagot, mert azt masszívabbnak/tartósabbnak gondoltam.
Akkor ezek szerint az üveg termékek erősebbek?

Lehet csak gyári hibás, valamiért vékonyabb volt ott a műanyag és ez volt az oka. Nekem a GA-s kék bubiszámláló van, miután eltörtem a DAZS üveget. Mivel a szekrényben van nem látszik és nem is párolog annyit.

Szia inadsz!

A webshopban merre találom azt a bubiszámlálót?
 
csabi1987 said:
inadsz said:
csabi1987 said:
Hát ez érdekes, úgy értem hogy én direkt azért rendeltem műanyagot, mert azt masszívabbnak/tartósabbnak gondoltam.
Akkor ezek szerint az üveg termékek erősebbek?

Lehet csak gyári hibás, valamiért vékonyabb volt ott a műanyag és ez volt az oka. Nekem a GA-s kék bubiszámláló van, miután eltörtem a DAZS üveget. Mivel a szekrényben van nem látszik és nem is párolog annyit.

Szia inadsz!

A webshopban merre találom azt a bubiszámlálót?

Már nem kapható ahogy látom.
 
Hali!

A mai nap sikerült szert tennem egy Canon EOS 1000D fényképezőgépre, ennek örömére csináltam vagy 200 képet az akváról. :)
De csak 2db-ot töltök fel mert ezeket találtam a legjobban sikerülteknek, remélem hamarosan kiismerem a masinát és szebb fotókkal szolgálhatok. :)

Vörös Neon:
5805816392_0d26c624d7_z.jpg


A fele:
5805816900_03d01117cc_z.jpg


Köszi hogy benéztél! :wave:
 
Na gratu. az új géphez sok örömöt kívánok hozzá és használd egészséggel!! ;)
A hal nagyon jól sikerült, most már csak jó minőségű képeket kérünk a fórumba!! :lol:
 
Cecska said:
Na gratu. az új géphez sok örömöt kívánok hozzá és használd egészséggel!! ;)
A hal nagyon jól sikerült, most már csak jó minőségű képeket kérünk a fórumba!! :lol:

Köszi Cecska! :)
 
Hali!

A Staurogyne repens és a Hydrocotyle verticillata levelei kicsit sárgulnak, barnulnak. Ez normális folyamat ültetés után 2héttel vagy esetleg valami nem jó nekik?
 
Kellene róla 1 kép,mert így passz.
Nálam ilyen sosem volt.
Növénytáp van?
 
Megy, a fény előtt 2órával indul de csak szemre lövöm be mert a bubiszámlálóról mindig lenyomja a csövet a nyomás. :S úgyhogy nem tudom mennyi co megy bele. Drop checkerem még nincs sajna. :S
 
Csak azért mert olyan mintha hiányolnának valamit.
Ha csak szemre lövöd be akkor ott lesz a hiba.Próbáld ezt a hibaforrást kiküszöbölni.
Hiába tápozol El szerint ha nem megfelelő a co2 szint, akkor a táp csak pocsékba megy, mert a növények a kevés co2 miatt nem tudják felvenni.
 
Még csak most nézem hogy mennyit fejlődött az akvárium, észre se vettem. :)

2011.06.02.
5790762387_d761d17c40_z.jpg


2011.06.19.
5849493909_591eeeef1c_z.jpg


Főleg a hydro fejlődött látványosan sokat. :)
Ha kicsit megnyírbálom akkor a levágott darabokat elültethetem? fog fejlődni?
 
Back
Oldal tetejére