• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Aokigahara

Üdv !
Holnap elbontásra kerül az akvárium.Kép már csak a bontásról lesz,az meg bekerül majd a másik naplójába.
Összegezném pár mondatban mit is jelentett ez a akvárium.
Az előző után itt végre rátaláltam magamra és arra mi is áll oly közel hozzám.Ez pedig a sok növény és azok egyensúlya az akváriumban.
Ez az akvárium 2014.08.04.-én kezdte a pályafutását és 2015.08.22.-ig tartott.
Úgy vélem hellyel közzel ez az az idő ami alatt még tartható volt a növények állapota,na meg a scape is.
Az alga elkerült néha volt egy kis ecset,meg fonal de az mindig tudtam mitől volt.
Akkor ide beraknám végszóként a nem versenyakvárium elért eredményeit :
- HAC 2014 14. helyezés
- TAC 2014 40-15 literig 1. helyezés (hatalmas sikerként könyveltem el )
- IAPLC 2015 170. helyezés (ez meg aztán teljesen meglepett és nagyon nagy lendületet adott a következő akváriumhoz )
- EAPLC 2015 ?
- AGA 2015 ?
Szóval ezek az eredmények amiből kettő még hiányzik.
Szerettem ezt az akváriumot és köszönöm minden akvakertésznek (nehéz lenne felsorolni ) aki valamilyen módon hozzájárult az eredmények eléréséhez ;)
 
Ide is dobok pár elkészült képet :

DSC05799_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSC05801_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSC05806_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Uram atyám ezek a képek.Milyen gép kell ilyen kép készítéséhez???
 
Utána néztem a gépnek nem egy drága valami és elég jó tudása van ennyi pénzért.Az utolsó képedet be is vágtam háttérképnek ha nem bánod,mert nagyon magával ragadott:)
kepernyokep.png
 
Csak a rend kedvéért beírom az eredményt aztán már csak az AGA van vissza nov 7 én.

- HAC 2014 14. helyezés
- TAC 2014 40-15 literig 1. helyezés (hatalmas sikerként könyveltem el )
- IAPLC 2015 170. helyezés (ez meg aztán teljesen meglepett és nagyon nagy lendületet adott a következő akváriumhoz )
- EAPLC 2015 44. hely ( bent vagyok a 100-ban ez is hatalmas eredmény )
- AGA 2015 ?
 
Csak a rend kedvéért beírom az eredményt aztán már csak az AGA van vissza nov 7 én.

- HAC 2014 14. helyezés
- TAC 2014 40-15 literig 1. helyezés (hatalmas sikerként könyveltem el )
- IAPLC 2015 170. helyezés (ez meg aztán teljesen meglepett és nagyon nagy lendületet adott a következő akváriumhoz )
- EAPLC 2015 44. hely ( bent vagyok a 100-ban ez is hatalmas eredmény )
- AGA 2015 ?

Szép eredmények, gratula! Amúgy hogy tudtál a 60 Literes akiddal a TAC-on a 15-40 Literig kategóriában indulni és persze nyerni?
 
Na a mihez tartás végett javítva : :D

TAC
2014 40-150 literig 1. helyezés (hatalmas sikerként könyveltem el )
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére