• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Buce&garnéla

Mennyire cuki már!:dummy:
Még szerencse, hogy nem green jade, azt nehezebb lett volna kiszúrni a fissiben!;)
 
Sziasztok.
Valtozas tortent. Kapott az aki egy kis co2-t....na tenyleg kicsit, mert en kutyultam be egy kis zseles-elesztos cuccot. Kivancsi vagyok meddig birja. Es van bubizas tole.:DRemelem a novenyeken is meglatszik majd.
Kapott meg egy chihiros lampat is. Lecsereltuk a diy led lampankat. Ennek szebb a szine es igazsag szerint nem volt kedvunk feljavitani a regit. Most visszadimmeltuk alacsony szintre a fenyerot, lassan megnezem emelhetek e rajta.
Tegnap megnyirtam a fissidenseket egy kicsit, de csak ovatosan, nehogy lekaszaboljam a babakat.
Csak az a baj, hogy nem tudom rendesen lefotozni az akit:unsure:. Ennek a lampanak a fenye vagy a feny hullamhossza vagy mije olyan, hogy hullamos a foto amit keszitek. Sotet vilagos csikok valtakoznak. Szembol igy nem tudok fotozni csak felulrol.
20180508_172240.jpg
Na sebaj.
Tovabbi szep napot!
 
Es akkor jojjon egy kis wabi. A parvula nagy gyokereket eresztett ( a tobbiek is), csak nem akar meg terjeszkedni. Mintha kisse "koverebb" volna, de ha igy folytatja a cuba kozefolyik. A tobbiek erosodnek. Ha hozzajuk erek, mar van tartasuk, eros a száruk. Hozzak a leveleket. A tripartita durvan elindult, ugy dontott a fal menten korbenovi a teret.
Mar nem szelloztetes van, hanem folyamatos kis res az elulso reszen. Napi ket parasitas. Mukszik.20180508_181740.jpg
Ja. A lejton csokkentettem. Megraztam:ROFLMAO:. Igy nem kell aggodnom, hogy valaki keves vizet kap.
 
Sziasztok.
Ha 2 masodpercenkent jon bubi az elesztos co2bol akkor szerintetek milyen erosre allitsam a fenyt? Most felere dimmeltem a chihi lampat( 60 cm-es lampa, A plussos szeria), ami az elozohoz kepest azert sokkal erosebb.
 
Sziasztok.
Itt is megtortent a szokasos vizcsere. Sajna megint kukacosak a kis garnélák ugyhogy nekikezdtem egy gyrodolos kezelesnek. Nyirtam mohat, meg csunya leveleket.
Bimbot hoz az egyik anubias. Mar fel eve csak elvan...most feleledt! Kivancsi vagyok milyen viraga lesz.
A parvula nem igazan megy semmire. Az a kis co2 keves neki amitol masok ontjak a leveleket:D, mondjuk erre szamitottam. Mindegy a wabiban lassan annyi lesz a cuba , hogy azzal beultetem...max az is kipunnyad.
20180513_185934.jpg
20180513_183235.jpg 20180513_171938.jpg
Szep estet!
 

Attachments

  • 20180513_191236.jpg
    20180513_191236.jpg
    283.4 KB · Megtekintések: 1
  • 20180513_183216.jpg
    20180513_183216.jpg
    172.6 KB · Megtekintések: 1
Akkor a wabiban termeled az utánpótlást, amire az akvában kipunnyad, jöhet a következő adag.

Az emers részt imádom!(y)
 
Sziasztok.
Tulvagyunk a gyrodolos kezeleseken. Nem latok kukacos garnélát. Es olyannyira nem zavarta meg oket, hogy lett egy petes mami.
20180526_161403.jpg
Rafert mar egy kis johir erre az akira is. Kapott meg az eloter egy kis parvulat...meglatjuk megmaradnak e vagy sem.
Az egyik anubias harom bimbot hoz egyszerre.
20180527_184316.jpg
A tripartita megőrult. De azt hiszem minden noveny megindult. Kicsit hagyom most a tarsasagot. 20180527_184512.jpg
A sargak is abbahagytak a novenyzabalast. Persze ehhez az kellett, hogy a corymbosa maradekat is kiszedjem. Pedig ugy szerettem azt a vilagos, elenk zoldet. A reinickik is jol erzik magukat. Az also levelek kisse algasak, de azon dolgoznak a csiguk.20180527_184852.jpg
Tovabbi szep estet!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére