• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Green Shelter

Remélem hamar elkotródik az a rendetlen piktor, és viszi a szanaszét szórt szerszámait is! ;) Drukkolok! 🦔 van ebben az akvában? Nálam az Indianban legelték az ecsetet szépen.
A fenbendanin ota egyszer megprobaltam belerakni, miutan a terabitia es holyagcsigak jol elvoltak, de kipunnyadt. Nem merek azota belerakni. Ugy latszik ok a tobbi csiganal is erzekenyebbek a szer toredekeire is.
 
Sziasztok,

Itt is szurotuning volt. Ide koltozott a tetra 600 plus. Kapott meg egy liter matrixot. 😁
Kell is mert lassan zarom ezt a naplot es ujat inditok. Abban nem lesz kagylo! Addig is carboban aztattam az ecsetes novenyeket. garnélák szaporodnak szepen. Biztosan ok is varjak mar az uj otthonukat.
Gondoltam ra, hogy berakom a savazzunk topikba, de nem sikerult tul jo kepet keszitenem a legorol. De ugysem versenyakinak szanom, hanem magamnak.
76265
Tovabbi szep estet.
 
Sziasztok,

Itt is szurotuning volt. Ide koltozott a tetra 600 plus. Kapott meg egy liter matrixot. 😁
Kell is mert lassan zarom ezt a naplot es ujat inditok. Abban nem lesz kagylo! Addig is carboban aztattam az ecsetes novenyeket. garnélák szaporodnak szepen. Biztosan ok is varjak mar az uj otthonukat.
Gondoltam ra, hogy berakom a savazzunk topikba, de nem sikerult tul jo kepet keszitenem a legorol. De ugysem versenyakinak szanom, hanem magamnak.
View attachment 76265
Tovabbi szep estet.
Ez így most kicsit egy salátás tálra emlékeztet. A tenger gyümölcsei.;)
Az a hatalmas levelű buce ott elől melyik fajta, ez lenne a copper?
 
Látom, Téged is beszippantott a dragon kövek varázsa.
A barlang, vagyis a lik látszik, jól összelegóztad. Szép kis kocka lesz ez is.👍
Meddig tart majd az amazonia és hol kezdődne a colorado dekorhomok?
Növények? Szűrés? Lámpa? Mi a terv?
 
Látom, Téged is beszippantott a dragon kövek varázsa.
A barlang, vagyis a lik látszik, jól összelegóztad. Szép kis kocka lesz ez is.👍
Meddig tart majd az amazonia és hol kezdődne a colorado dekorhomok?
Növények? Szűrés? Lámpa? Mi a terv?
Lampa a szokasos. Hazi dimmelt, ami most is felette van. Tetra 600. Novenyek hatra valami rotalakat tervezek. Ketoldalra csokkeno meretben (ammania bonsai)....elore mar csak fu. A barlangbol jonne ki a homok, oldalt es hatul novenyes talaj.
Bucek, mini anubias a kovek koze.
Mohaval vagyok bajban. Nem tudom szeretnem e.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére