• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Az első komolyabb próbálkozás 225literrel

Szerintetek jó az elképzelés?

  • Nem, nem is véleményezném...

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    6
  • Poll closed .
Kedves megfigyelők, segítőkész kertésztársak,

Szeretnék javaslatot kérni háttérre. Még a WestEnd-ben vettem egy 120x60-as Juwel hátteret (színes npvényes sziklás fólia), amivel kapcsolatban igencsak elbizonytalanodtam. Szerintem ez a fólia már nem való egy Seiryu+Mangrove díszítésű, Amazonia talajos akváriumhoz. Mit "ragasszak" fel a hátső üvegre? A fal az akvárium mögött halványkék egyébként.
 
Kedves megfigyelők, segítőkész kertésztársak,

Szeretnék javaslatot kérni háttérre. Még a WestEnd-ben vettem egy 120x60-as Juwel hátteret (színes npvényes sziklás fólia), amivel kapcsolatban igencsak elbizonytalanodtam. Szerintem ez a fólia már nem való egy Seiryu+Mangrove díszítésű, Amazonia talajos akváriumhoz. Mit "ragasszak" fel a hátső üvegre? A fal az akvárium mögött halványkék egyébként.
dekorfólia is jó. Nekem az van autós boltból fekete.
 
Én Parktikerben néztem ki tejfehér dekor fóliát az enyémre, mivel nálam meg sárga a fal . Öntapadós, ajtóüvegekre szokták ragasztani, hasonló hatású mint pl a zuhanykabin.
 
Én Parktikerben néztem ki tejfehér dekor fóliát az enyémre, mivel nálam meg sárga a fal . Öntapadós, ajtóüvegekre szokták ragasztani, hasonló hatású mint pl a zuhanykabin.

Van az ilyen fóliás akváriumodról esetleg fotó valahol? Kopikon-éról találtam, a fekete sem rossz, de a bútorok barnák :(

Fejlemény: Elviszi egy kedves itteni kolléga a 4x24W-os Quad-omat, holnap rendelem a 4x39-et, remélem elég lesz. Ha minden jól megy, és megszabadulok a motoromtól és az Ipad Minimtől, akkor CO2 is lesz :). Átcsoportosítom a hobby pénzeimet :)
 
Van az ilyen fóliás akváriumodról esetleg fotó valahol? Kopikon-éról találtam, a fekete sem rossz, de a bútorok barnák :(
Sajnos az még nincs, ez egy lassan készülő projekt (de ma is közelebb jutottam a beüzemeléshez, egy GA szállítmánnyal :), kösz fiúk ! ), kicsi 22-esen meg nincs fólia :)
Bútor nálam is barna, pontosabban bükk.
 
Sajnos az még nincs, ez egy lassan készülő projekt (de ma is közelebb jutottam a beüzemeléshez, egy GA szállítmánnyal :), kösz fiúk ! ), kicsi 22-esen meg nincs fólia :)
Bútor nálam is barna, pontosabban bükk.

Igen nekem is bükk az akváriumé, és mivel nem terveztem előre, a szobabútor mellette meg sötétbarna :)
Az akváriumi bútoraim bükkök (teknősök alatt is az van).

Örülök hogy itt vannak segítőkész, korrekt emberek, az akvarista oldalon már kezdett elszállni a kis agyam, akármit kérdeztem, mindenhol azt kaptam OLVASS. Olvasok én de ötletelésre is ezt a választ kaptam mindig! Köszönöm hogy vagytok :) !
 
Valahol itt a fórumon még egy linkeléssel találkoztam egy irodai akváriummal. Egy fordító irodába üzmelte be a tulaja, 2080-al szűrő, pincében gépészet RO vízre, vízcserélésre. Nem tudja valaki melyik az? 3 napja keresem, nem találom. Nagyon tetszett, ismerősömnek szerettem volna megmutatni.
 
Igen ez nem az akvarista.hu ;)
Nálam is a döntő szempont volt, hogy a nappali bútora is bükk, amúgy saját tervezés, és összeállítás ADA stílusban, 25-ös lapokból
DIY ADA Style bútor | Page 4 | Magyar Akvakertész Fórum
ha kicsit feljebb görgetsz, ot láthatod a régi akváriumomat, és a Juwel SB 121 koppintású bútoromat, csak abban nem lehet elférni, így eladtam akváriumostól, most is hasonló méretű van, de még nem került a helyére, kicsit fúrni faragni kell valami tartót a lámpáknak.
 
nahh, akkor a fotón látható halat a halboltban vetted????:LOL:

Neeem. Havernak elég komoly cuccai vannak, vele járok ki pecázni, meg hivatalosan a nevemet adom plusz két botnak a lógatásra. Eddig az ő cuccaival voltunk mindig, de ha elviszik a hobby krosszmotorom akkor átpártolok a pecázásra. Utcai motorozásra ott a Busám, attól sosem válok meg :)
 
Back
Oldal tetejére