• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Apám emlékére!

Már szégyellem magam utólag, hogy algára panaszkodtam a naplómban. Mindent tekintsetek tárgytalannak :D
Viszont mobilról nem látom rendesen, milyen alga ez?
Kíváncsi vagyok erre mi lesz a megoldás.
Raimondo Montecuccoli híres mondása illene ide, kis módosítással:
"A(z) (alga)háborúhoz 3 dolog kell: pénzkarbantartás, pénzkarbantartás, és pénzkarbantartás." 😃
 
Már szégyellem magam utólag, hogy algára panaszkodtam a naplómban. Mindent tekintsetek tárgytalannak :D
Viszont mobilról nem látom rendesen, milyen alga ez?
Kíváncsi vagyok erre mi lesz a megoldás.
Ez már egy 3. éves akva. idén lesz bontva tavaly nem jött össze... 😁 szóval nem feccölök rá időt már egy ideje. Egy új befektetés van készülöben... ;)
 
Este beraktam az akvába egy bevágott üdítős flakont csalival, hogy pár Red Cherry-t átrakjak a garnisba... hát egy darab nem volt benne 😁 azt hittem egy éjszaka alatt csak lesz benne vagy 10db. de nem...
 
Este beraktam az akvába egy bevágott üdítős flakont csalival, hogy pár Red Cherry-t átrakjak a garnisba... hát egy darab nem volt benne 😁 azt hittem egy éjszaka alatt csak lesz benne vagy 10db. de nem...
Kepet tudsz rola felrakni, hogy csinaltad meg? Mi evek ota flakonos csapdazassal gyujtjuk ossze a garnikat a szelektalashoz, a leghatekonyabb megoldasnak bizonyult. Fektetve, a bejaratnal kicsit a talajba sullyesztve helyezzuk el. Egyszer olyan jol sikerult, annyira tele lett, hogy meg is fulladtak sokan a flakonban (ehhez mondjuk az is kellett, hogy total elfeledkeztunk rola -pinceben, nem szem elott levo akvaban tortent- es majdnem 48 orat toltottek benne).
 
Kepet tudsz rola felrakni, hogy csinaltad meg? Mi evek ota flakonos csapdazassal gyujtjuk ossze a garnikat a szelektalashoz, a leghatekonyabb megoldasnak bizonyult. Fektetve, a bejaratnal kicsit a talajba sullyesztve helyezzuk el. Egyszer olyan jol sikerult, annyira tele lett, hogy meg is fulladtak sokan a flakonban (ehhez mondjuk az is kellett, hogy total elfeledkeztunk rola -pinceben, nem szem elott levo akvaban tortent- es majdnem 48 orat toltottek benne).
Félbevágtam egy félliteres flakont, a tetejét rövidebbre vágtam és befelé fordítva raktam be az aljába. De én nem ástam be, csak fektettem.
 
Mivel az idei terv az egy Opti-white lett volna, se időben se az árak megugrása miatt nem jött össze. Fáj a szívem érte, még mindig ezen jár az agyam, hogy csak jobb lenne, de 2 héten belül össze kell dobnom valamit. Így az egyedi OW meg nem jöhet számításba, főleg, hogy a maradék lényeim vödörben dekkolnak.
A régi víz több mint a fele megvan, viszont a talajok olyan szinten keveredtek, hogy jobbnak láttam teljesen kipucolni az akvát.
Szóval egy teljes újraindítás lesz... kérdés az, hogy akkor van e értelme a régi vizet megtartani?
 
Back
Oldal tetejére