• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Amano élő show-t tart ma!

Re: Amano elő show-t tart ma!

Na te is fent-leszel akkor :D majd ire írogatok. Tegnap is belinkeltem már a ADA View - Videók az ADA Galériából című topikba, nem akartam újat létrehozni de akkor majd itt tal :pD
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

Pff nagyon durván Amano bácsi keze alá dolgoznak a segítők :D 15perc alatt hardscape, már növényesítenek :p Nagyon zsír lesz
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

recon said:
Pff nagyon durván Amano bácsi keze alá dolgoznak a segítők :D 15perc alatt hardscape, már növényesítenek :p Nagyon zsír lesz

Én is nézem! Nagyon brutál! Pár perc alatt is lehetett tanulni dolgokat!
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

Ezt nem hiszem el!! Úgy elő vannak a növények készítve hogy nem is ültet, csak úgy dobálja be őket hátra! Így könnyű!!
 
Amano elő show-t tart ma!

Sziasztok, Írjátok meg légy szíves, ha felkerül valahová a video.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

Na erről csúnyán lekéstem :( Nincs rá lehetőség , hogy felvételről megnézzem valahol?
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

gézsé said:
Na erről csúnyán lekéstem :( Nincs rá lehetőség , hogy felvételről megnézzem valahol?

Valahol azt írták hogy majd a youtubon meg lehet majd nézni!

Érdemes lesz megnézni mert nagyon király volt! :clap: :clap:
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

talachi said:
Hihetetlen! 3 óra és kész!
Áááh 7körül vissza kellett mennem aludni.. nem bírtam tovább.. lehet nem fél2kor kellett volna hazaérnem :D De nagyon jó volt, érdekes amano stílusa... mindent dobnak a kezébe 1másodpercen belül :D
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

Sajna lemaradtam... képtelen voltam felkelni. :| Állítólag egy videót publikálnak majd az eseményről.
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

viktorlantos said:
Sajna lemaradtam... képtelen voltam felkelni. :| Állítólag egy videót publikálnak majd az eseményről.
Ha van ustream-on hd akkor ez az volt.. nagyon jó minőségű stream volt :p
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

Egy szolid "kis" aki! :D Azért képek alapján nem semmi technikával támogatták meg ezt a böszmét, a növények mennyiségéről nem is beszélve. Durva! :)
 
Re: Amano elő show-t tart ma!

stevo said:
Egy szolid "kis" aki! :D Azért képek alapján nem semmi technikával támogatták meg ezt a böszmét, a növények mennyiségéről nem is beszélve. Durva! :)

Az ADA elég sok ilyen akváriumot építget kint. Értelemszerűen minden technika, növény tőlük van és karbantartást is ők végzik.
Szuper, hogy ezek közül 1-2 akváriumba betekintést engednek most már.
 
Back
Oldal tetejére