• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

83x21x21

K@ra elfáradtam,fél négytől fél kilencig csináltam.El sem pakoltam,majd holnap.
Úgyhogy van most egy kis csatatér.Egész jó lett.:)
4 tubus Power Gel ment el.:) Beindítottam a szűrőt.Pillanatok alatt letisztult.
Nem mutat még semmit,mert súlyozó kövek vannak benn.
 
17394207_8bac05d565a728c75c6ba2c6caa08d86_l.jpg

https://img2.indafoto.hu/4/5/23775_2a3eac42d756ec782ecca7dcd94259d7/17394207_8bac05d565a728c75c6ba2c6caa08d86_xl.jpg

Itt van,de még nagyon nyers.
 
Fúúú... ez nagyon baba lett :cool:

Jól sejtem? A Power Gel az pillanatragasztó? Azzal rögzültek a mohákok?
 
KÉÉÉÉSZ!!!;):)

Szia Latter!
Anno én is használtam ilyet.De még a kezedet kezdetén,mivel nem volt táptalaj az akiban.Negatív hatást nem tapasztaltam.
Mindenképpen azt ajánlom,hogy amint lehet,rakj táptalajt.
Hali !
Van alatta táptalaj , csak turbóként gondoltam a főleg gyökérből táplálkozó növényekhez , ha már van .
 
Basszus , ez nagyon ott van . Olyan a hatása mintha egy több száz lityis akvád lenne ! Először nem jött le rendesen , hogy mekkora is a 83x21x21 cm . de lecsekkolva gyorsan a kezemmel
döbbentem rá hogy milyen "mütyür "méretben alkodtad meg ezt a gyönyörűséget . Nagggyon ügyes vagy . Grat !További képek remélem lesznek !
 
Nagyon jó ránézni már így zölden is, kíváncsi leszek, hogy ilyen alacsony akit milyen nehéz lesz algamentesen tartani!
Viszont bitang jó lesz ha lekerülnek a súlyozó kövek!
Nagyon szép munka!(y)
 
Nagyon jó ránézni már így zölden is, kíváncsi leszek, hogy ilyen alacsony akit milyen nehéz lesz algamentesen tartani!
Viszont bitang jó lesz ha lekerülnek a súlyozó kövek!
Nagyon szép munka!(y)
Köszi!
Van tartalékban egy 900l/h-s szűrő,ha esetleg nem lesz elég a Tetratech.
 
17402539_d2edf95681bed14cba9f6c09e15bb440_l.jpg


A gömbmoha tisztára olyan,mintha alga lenne.Olyan kesze -kusza.
Remélhetőleg majd kicsit normalizálódik a helyzet.
A gömbmoha egy része az előző akiból maradt és benne volt egy vögörbe alul egy jó csomó mohával.
Már legalább 4 hónapja.Gondoltam ,hogy mostanra biztosan elmállott.Tévedtem,mert dupla akkora lett,
mikor megtaláltam.
 
Már többször gondolkoztam én is a gömb mohán ,de úúúgy sajnálom mert imádom a formáját meg gyűjtöm őket :) Az a tevrem ,hogy egy garnélás akvárium csak csupa gömbmohával legyen tele :D
 
Back
Oldal tetejére