• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

54l

Tudom, hogy nem ide valók és ha tudom el is ajándékozom majd valakinek. De az, hogy kínoznám kicsit túlzás, mert ahol vettem ugyanekkora akváriumban volt 30-40db, szerintem csak jót tettem velük.


De hát ahol vetted, ott árulják őket "ivadékként", hogy a vásárlók elvigyék és nagy akváriumban felneveljék őket. :confused:
 
Akkor tényleg gáz helyről vetted őket. De bocsi, nem szeretnék kötözködni, egyszerűen csak meglepődtem, hogy ez miért segítség a halaknak. :)
 
Tudom, hogy nem ide valók és ha tudom el is ajándékozom majd valakinek. De az, hogy kínoznám kicsit túlzás, mert ahol vettem ugyanekkora akváriumban volt 30-40db, szerintem csak jót tettem velük.

Az, ami a halkereskedőknél (direkt nem írtam más megnevezést) folyik, (tisztelet a kivételnek) arról inkább nem beszélnék. Az, hogy honnan kerültek Hozzád az nem javít a helyzeten, hidd el. Nekik ez is kínzás, mert ennek az aksinak a sokszorosa kellene, hogy jól érezzék magukat. Nekem is voltak 160 l-esben, de odaadtam egy barátomnak még nagyobb aksiba. Jót akkor teszel velük, ha elajándékozod őket megfelelő helyre vagy becseréled őket ebbe az aksiba való halakra.
Így végül mindenki jól jár.
 
nekem ugyanekkorában volt 2 darab (én így örököltem az akit) szerintem jól érezték magukat, de elajándékoztam őket, mert reggelinek befalták a garnélákat, amiket kaptam :)
 
bocs, hogy offolom a naplómat, de 1 kép miatt nem akarok új topicot nyitni; a wabi tálam:
a1_2013_6_30_ahfnsyeaxn.jpg
 
Back
Oldal tetejére