• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás The little brother

Közel egy héttel a vásárlás után,eljutottam odáig,hogy kivegyem a zacskóból a vasfákat amiket vettem :)
Nem tudtam,hogy kevés lesz e vagy talán túl sok,ill.,hogy tudok e valami olyat létrehozni belőle ami a fejemben kialakult :)
Szerintem sikerülni fog :)
Lassan de biztosan gyűlnek a hozzávalók,és már biztos,hogy ez se lesz egy low tech rendszer :D
 
Ismét bővűlt a meglévő cuccok listája ;) Akva,dekor,világítás,szűrés pipa :happy: Most már csak a co2 apróságok beszerzése van hátra. Szóvalalakul ez :rolleyes:
 
Volt egy kis időm megint foglalkozni a készülő nanoval :happy:
@Luigi13-tól vásárólt dekort ma egy kicsit átmostam,kiválogadtam a benne lévő (minimális) aljzatot ;)
Kifőztem 2-3x a vasfákat,kitakarítottam a belsőszűrőt , ill. már ázik az ada tisztitófolyadékban a nano difi (y)
Igérem hamarosan már jön majd 1-2 kép is a scaperől :rolleyes:
 
Sziasztok

Ma megint volt időm egy kicsit foglalkozni az aksival :)

Ime amit elterveztem pár képben :

DSCN2548_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSCN2549_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSCN2550_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A bal első üres részre még egy kis darab láva kő fog bekerülni,amire majd flame mohát szeretnék tenni,hogy valami jópofa kis bokrot formáljak belőle :whistle:
A fát pedig fissidens és riccardia fogja díszíteni .

Most itt tart a dolog.

Egy kertész kollégától várok még ár ajánlatot a co2 szétosztásához,pár dologra,és ha az is itthon van akkor indul is a buli :)

Ha minden úgy alakul ahogy szeretném,és @Tibi -nek is lesznek majd még eladó taiwan garnélái,akkor megpróbálkozom velük :rolleyes:

Kösz,hogy benéztél

Ui. : Bocsi hogy az opti ilyen koszos :sneaky:
 
Mindenképp! A vízparamétereket is könnyebb tartani és komoly lebontóbaktérium állomány lesz benne.
Amazonia vagy Environment ami nekem bejött.
 
Köszi,ez jó hír
Tegnap még nézegedtem a nagy akváriumot,és azért ott van bőven felesleges talaj,mivel elég sok növény kikerült,ill. van ahol felszakadt a gyep amit késöbb kiszedtem. Onnan tudok leszívni majd aljzatot,túl sok nem kell szerencsére :)
 
Back
Oldal tetejére