• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Terra Plaza 2013.02.10.

Hát elég silány volt a dolog, én nyitásra mentem, hátha nem lesznek annyian, de megmozdulni nem lehetett...Szerencsére sikerült gazdagodnom egy csapat zebra garnival, tulajdonképpen ezért mentem, de örültem volna, ha körbe is tudok nézni, ha már arra járok, de embertelen volt a tömeg...
 
Vass Lajoséktól sem a halak és garnélák iránt érdeklődött a tömeg, hanem hogy hol vannak a növényes srácok, akik középen voltak!
Sokaknak hiányoztatok fiúk, és nem csupán a csinos hostess lányok miatt!
 
Sziasztok!

14.30h-kor már lazán be tudtam menni sorban állás nélkül (AME. kártyával egyébként sem kellett volna).
Bent tömeg azért volt, de amíg levonult addig megnéztem a biológiai és ásvány kiállítást 200Ft-ért!
Aztán kényelmesen körbesétáltam kétszer, váltottam pár szót a kint lévő ismerősökkel.
Igaz venni nem akartam semmit, budapestiként pedig a népsűrűség megszokott (tömegközlekedés csúcsidőben).
A végén levezetésként segítettem Pasaréti Gyuláéknak haza cuccolni.
Ők egyébként meg voltak elégedve a forgalommal, többen csatlakoztak az egyesülethez is a helyszínen, ami külön öröm volt számukra!

Kicsit valóban "fénytelen" volt a kiállítás (inkább vásár) a GA nélkül!

A.ttila
 
Érdekes, amit mondasz, mert bizonyos szempontból igazad van. Akvarista szemmel nem nagy durranás a rendezvény. De aki keres az talál és voltak érdekességek, csak figyelni kellett. Pl. élő eleség szépen zacskózva. Ennek sokan örülnének, ha lehetne mindig venni. Hajlandó lennék élő artémiáért boltba járni hetente, főleg ha ennyiért adják azt a mennyiséget, ami simán elegendő egy hétre a halaimnak. De volt más is. A Birillo Zoo egész jó kis standot rakott össze. Voltak ott szép japán kövek (dragon, seiryu, stb), red moor fák, sokféle nagyon jó állapotban lévő növény az Anubias kínálatából. Tényleg kiváló állapotban voltak, hoztam is két cseréppel. Led és HQI lámpákat is hoztak ki, illetve volt berendezett aki, amiben szépen bubiztak a növények. Illetve volt egy hal faj G.D.L.: Notropis chrosomus (SZIVÁRVÁNYOS CSELLE) , amivel nagy sikert arattak. Többször jártam a standnál, de ahányszor ott voltam, minden arra járó megcsodálta ezeket a halakat. Nem voltak eladók, így még inkább érdkelt mindenkit :)
 
Ezek a szép halacsok voltak Nigro stemes akijában a boltban.
8014691709_17690419ba_c.jpg

8014694928_30e10f099f_c.jpg
 
Még soha nem voltam ilyen kiállításon!
Lesz még idén valahol az országban, ami több napos?És itt lehet vásárolgatni is?Halak, növények, felszerelés?
Árban engednek valamennyit, vagy annyiért adják mind máskor a dolgokat?
 
Érdemes elmenni mindenképp, még ha nem is vásárol az emeber, már csak időtöltésnek is. Bár a tömeg tényleg nagy, de mindent egy helyen megtalász amire csak szükség lehet. Az árak szerintem barátiak.
 
Vidéki révén egy kis útbaigazítást szeretnék kérni!
Veszprémi vagyok és autóval meg tudok ott állni valahol a környéken?
 
Back
Oldal tetejére