• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Seven Deadly Sins

most, mivel nem találom, kezdem azt hinni, hogy csak a szemem káprázott, DE!
a császárlazacok tutira leikráztak! legalább egy kis feketét láttam az előbb, és már olyan 5-6mm a hossz, szóval nem tegnapi :)
 
a két űberhím kifejezetten szép. már nagyok is, a legnagyobb halaim jelenleg, ami furcsa, sokkal gyorsabban nőnek, mint a hatsávosok. világító kék szemük van, a nőstények meg mind zöldszeműek.
 
nohát, nohát, HAC 31. hely a normál kategóriában, 83 nevezésből. és nem is ez az, aminek igazán örülök, hanem hogy olyan tankok közé keveredett, mint Luigi13, ozzy és rollreich nevezései, ez pedig igen-igen hízelgő.

szóval kicsit helyrebillentem az AGA szereplés után:)

a kocka nem szerepelt jól, de ez van, várható volt valahol.
 
úgy látom, a császárlazacok nagyon megszerették a cellát - tegnap este rápillantottam villany leó előtt egy perccel a tankra, és nyolc kis egy centis törpét számoltam meg, egy csapatban korzóztak a felszín közelében. egész vagányak már.
és gyanítom, nem egy alom, mert folyamatosan látom a két nagy hímet csajokat rángatni a bokrok közé. :)
szóval az átépítésnél át kell gondolni a halállományt, ha ezek ilyen tempóban tolják az utánpótlást.
 
Nem gond, legfeljebb majd hirdetsz az eladó halas topicban néha-néha:woot:(y)
a kihalászással van gond, ebben a gzsungelben két óra per darab sebességgel lehetséges.. a titteyákkal is megszenvedtem :)
majd átépítésenként tartok kiárúsítást. :D
 
sose ettem még
Na neeeee ki az aki nem evett még ruszlit kis műanyag füles vödörből :D
ShotType1_328x328.jpg
 
Back
Oldal tetejére