• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Ozzy csapat - Blue Lagoon

kezd tényleg jobban kinézni :D
tumblr_n2wuglc5uh1rfc73zo1_500.png
 
megy a halonpörgés -- a belső listán már arra a konszenzusra jutottunk, hogy galaxyk legyenek, de én most hirtelen azt kezdem gondolni, hogy lépjünk le erről az egytípusú halas jól kitaposott ösvényről, és csináljunk egy vicces nanotársas felállást, nem tudom a többiek mennyire kapnak idegrohamot az ötlettől. Ennek a scapenek a fő motívuma a túláradó lush, ilyen friss bujaság, amihez szerintem passzolhatna az aránylag sokféle hal egyvelege, akár méretben is különböző fajtákkal. Még akár törpesügér is.
na IDE LŐJETEK!
:D
 
megy a halonpörgés -- a belső listán már arra a konszenzusra jutottunk, hogy galaxyk legyenek, de én most hirtelen azt kezdem gondolni, hogy lépjünk le erről az egytípusú halas jól kitaposott ösvényről, és csináljunk egy vicces nanotársas felállást, nem tudom a többiek mennyire kapnak idegrohamot az ötlettől. Ennek a scapenek a fő motívuma a túláradó lush, ilyen friss bujaság, amihez szerintem passzolhatna az aránylag sokféle hal egyvelege, akár méretben is különböző fajtákkal. Még akár törpesügér is.
na IDE LŐJETEK!
:D

Szerintem is jól mutatna benne 2-3 fajta
 
Ugyan nem sokat számit a szavam de tőlem +1. Ha már blue lagoon, tuti ott sem egy fajta hal van. De ami ennél fontosabb, hogy igazán ritkán látni olyan akvát mostanában itt a fórumon ahol több hal van vegyesen és ehhez tényleg menne. (Vagy csak én olvasok kevés naplót). Szóval én adom amit mondasz.
 
Back
Oldal tetejére