• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Talachi csapat - The Rupture

Mesélek.

Szóval csak én voltam, mert feinadamnak közbejött valami.
Cserébe nem csináltam sok mindent, mert nem tudtam mit. Kikaptam a tenellust elölről, helyére ment be riccardiából annyi amennyit találtam máshol fölöslegben. A maradék helyet pedig föltöltöttem flame mohával. Abból azért akadt elég egy karnyújtásnyi távolságon belül...;)
Szerintem jó lett. Ha fotózás előtt ki tudsz menni korábban kicsit kozmetikázni, nem lesz gond. De lehet, hogy még érdemes lenne ránézni jövő hét közepe táján is. Majd valaki biztos megsúgja, milyenek az állapotok.

Egyébként találtam a fűben egy tigrist és egy otot. Nem tudom, mi bajuk lehetett, de szemlátomást meg voltak dögölve:(

Kösz a melót!
Majd jövő szombaton a fotózás előtt korán megyek és nyüzsgök egy kicsit!
 
A lángmoha, ha szépen kordában van tartva, nagy jól néz ott ki, akár egy zöld sövény, ami meggátolja, hogy a többi lezuhanjon a hegyről. Jó választás volt.

Oto kapott enni rendesen? Lehet, hogy a halak mellett nem talált magának elég kaját, nálatok meg szegénynek esélye sincs algás kövön legelni!Bezzeg az én kis giga-mega-low-tech nanomban olyan kövérek, mint a disznó! Igaz, nincs tigris a közelükben!:D
 
Meg arra gondolok az elhalalozas miatt hogy valaki nem volt eleg korultekinto a vizcserenel. Az ilyen magas epitesu akvariumoknal kulonosen figyelni kell hogy mindenki le legyen terelve a felso reszrol vizcserenel. Sajnos garnela es otoknal is elofordul hogy inkabb a fuben lapulva varjak hogy valami megvaltozik. En ezert vizcserere vagy az eheim skimre gyanakszom. Co2 nagyon nincs csutkara jaratva es carbo ezekbe egyaltalan nem megy. Brighty k, step2, green gain idonkent, foszfat es most alkalmankent eca vas.
 
Meg arra gondolok az elhalalozas miatt hogy valaki nem volt eleg korultekinto a vizcserenel.
Esélyes, mert mert mindkettő a dombtető tetején volt.
Mondjuk nálam a sakurák kibírnak 3 napot vödörben nedves növények között, szóval a tigrisek vagy kényesebbek, vagy valaki nagyon hosszú vízcserét csinált.
 
Sziasztok, most voltam bent megnézni.
Ez a jelenlegi állapot:
DSC_1306

Van 1-2 szál szokásos fonál.
Úgy néz ki péntek délelőtt be tudok ugrani hogy a fotózás előtti vízcserét megejtsem.
Nézzétek meg hogy mi az esetleg amit még le kellene akkor vágni.Én 1-2 mohaszálon igazítanék csak amik nagyon kiemelkednek a többi közül.
 
Valószínű holnap nem tudok menni. Szerintem még érdemes lenne úgy fésülni a füvet holnap hogy a jobboldali kő fent egy picivel jobban látsszon a fotón.
 
Túl vagyunk rajta! Izgatottan várom az eredményt!

21060623_92eafeaaf932ea9662045d8c46ff6793_l.jpg
 
Back
Oldal tetejére