• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Ozzy csapat - Blue Lagoon

Ja -- ezek a pentazonák gyakorlatilag ráraboltak a kezemre, úgyhogy ez valószínűleg a világ egyik legszebb halpedikűr medencéje. Kicsit hagytam, hadd egyenek belőlem, hátha attól gyorsabban bepirosodnak :)
 
ezt akartam is mondani - kiszakad néha nálam egy-két marsilea darab, és azbeszt kesztyűt kell húzni amíg visszaültetem, mert konkrétan könyékig le akarják rágni a kezem. elmúlt a beszari kedvük, eléggé. :)
 
edyhepyh.jpg
 
Szombaton voltam kint (megint) és rám akkor ez az aki hatott a legjobban a három közül. Élőben egyébként egész máshogyan működik ez az egész koncepció. Vad, buja és természetes :)
 
Szombaton voltam kint (megint) és rám akkor ez az aki hatott a legjobban a három közül. Élőben egyébként egész máshogyan működik ez az egész koncepció. Vad, buja és természetes :)

A mai vízcsere és karbantartás után pedig mellbevágóan optivájtosdrágakő érzete van :)
 
Bódogság, szerelem... :D Ha minden papírforma szerint megy, a napokban Letsgo kollegával befutunk majd, bal felső "könyökcsövet" kezelni kell, meg egyébként is...




ez a rakenról, szaktársam :cigar::D örülök hogy tetszik (y)
Nagyon jó, napról-napra szebb!
 
Van már ötletetek vagy meglepetés lesz?:bag:

Ötleten az van, de a helyszíni vizit és konzultáció dönt majd. De! Bárkinek van ötlete, legyen az bármilyen elvetemült is, vezesse elő, vitassuk meg :)
 
Köszi a fotót Viktor, jó ránézni. Jól látom hogy megcsapkodtátok a microkat meg a bolbit(is)? :D
Már akartam kérdezni egyébként, hogy bal hátul mi történt a hottonia palustrissal, de sejtésem az van, holnap meg megnézem úgyis :pompous:
 
Köszi a fotót Viktor, jó ránézni. Jól látom hogy megcsapkodtátok a microkat meg a bolbit(is)? :D
Már akartam kérdezni egyébként, hogy bal hátul mi történt a hottonia palustrissal, de sejtésem az van, holnap meg megnézem úgyis :pompous:

Ezügyben B tud majd felvilágosítást adni. Nálunk ő a patikus :)
 
Patikus vagy sebész? Nagyon nem mindegy, ugye... :D

Egy kicsit mindkettő. :) És vészhelyzet esetére mindig van nála egy Nuke, amit be tud dobni az akváriumba és utána mintha nem lenne benne víz.
De ha olyat is levágott amit nem kellett volna szóljatok neki nyugodtan. Nehogy a 3. hónapra egy substrat pro méretű csokor maradjon a kosárból :)
 
No problem, nem kritizáltam, csak Hofi jutott eszembe hirtelen... :D.
A palustris már az utolsó látogatásnál gyengélkedett, beszéltünk is róla... Nem gondoltam volna, hogy áldozat lesz, nem is értem mi történt vele.
A micro/bolbi nyírásért meg külön köszönet. (y) A HC kezd elkanászodni szerintem, de mint mondtam, holnap konzílium :)
 
na megadta magát a sorsnak a riccardia és növekedésre adta a fejét végre :D
a könyékbe belekönyökölünk majd, viszont készítsetek valami szép cryptot holnapra, mert amit odaültettünk az besült.
ennyit az időközi stylingomról, de mondjuk az tény, hogy olyan ütemben nő benne minden (a GERONIMO crypto kivételével), hogy biztosan kellett már kaszálni
@ozzy a hottonia megvan (vagyis megvolt még nemrég) elvileg mindjárt ki kellene dugni a fejét a neki rendelt helyen.
 
Kicsit nagyon jól mutat a kosárka:eek::notworthy:
Rózsaszínű végű növényke ,ott fenn középen ,annak nevét elárulnátok???
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére