• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Piga csapat - Eweni

viktorlantos

Alapító
Admin
@Piga @TZ @Evereka akváriuma az építés napjáról


Scaper's Day Contest - Day 21/90 week 3
by viktorlantos, on Flickr


Ide jöhetnek a részletek. Mit használtatok, milyen trükkök voltak, mennyi növény ment bele stb :)
A későbbiekben könnyebb lesz ide rakni az új fotókat. Amit látogatók is beposztolhatnak ide, de mi is frissítjük majd.
Lesz e belőle IAPLC akvárium? :)


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Á, nem volt semmi különös. Kicsit későn értem oda, így a srácok addigra megtalálták ezt a két sziklára emlékeztető dragon kő darabot. Gyorsan felmértük, hogy melyiket kell a jobb és melyiket a bal oldalra tenni. Eztán óvatosan beemeltük az akisba és növényeket ültettünk rá. :whistle:

Talán csak azt az apró vagányságot emelném ki, hogy egyedül a mi csapatunk merte manado talajjal abszolválni a feladatot. :ROFLMAO:


Esetleg valaki elárulná az aki méreteket???

60x30-as alap, de 45cm magas. Nagyon érdekes méret, azt gondoltam eddig, hogy nem jó igazából és mégis. letsgo-ék aksija egyértelműbben kihasználja ezt a méretet, de tök érdekes, hogy a mi sziklás elrendezésünk is milyen szépen kihasználja az akvárium,
 
Utoljára módosított:
Első blikkre ez volt a favoritom a mezőnyben. (bár azért ez nem az easy-care kategória (már nem feltétlen a növények miatt persze), azt el kell ismerni) Remélem élőben is lesz alkalmam hamarosan megcsodálni majd!
Gratula!!(y)
 
Egy pár gondolatot leírok mielőtt elkezdem itthon a szokásos vízcsere rituálét.Először is köszönöm a csapatom nevében is a visszajelzéseket.:)
A múlt hétvégi elképzelés teljesen más volt csak pár kő maradt ugyan az.Egy egyszerű iwagumit legóztam TZ-vel össze amit kb. szerdáig úgy is éreztem helytálló lesz.De csütörtöktől azon morfondíroztam még egyszer ki kéne menni a GA-ba,hogy legyen még egy scape úgymond a tarsolyban.
Na ebből nem lett semmi.Szombat délig nem is tudtam mit fogunk építeni.

A scapehez használt anyagok: 9L ADA Africana
kb.1,5L ADA PowerSand M
kb.20-25kg Dragon kő aminél minden darabon látható egy érdekes vörös árnyalat
kb.1,5L ADA nílusi dekor homok

külön köszönet Matyinak a geotextilért amit egyik csapat sem volt rest bevetni:cool:

folyt.
 
Most akkor ADA Africana vagy manado? Nagyon jó lett, szépek a kövek és szerintem jól sikerült az akváriumot kihasználni, olyan mintha nagyobb lenne mint valójába.Gratulálok(y).
 
Most akkor ADA Africana vagy manado?
Természetesen Africana ,a Manadot csak bedobtam ,hogy ki lesz az a bátor aki használni fogja.De mindenki a prémium talaj mellett döntött.Itt kivételesen nem számított ,mehetett bele mindenből a legjobb.Szerintem Vik is nagyot nézett volna ha mondjuk Aquabasis-t kérünk tőle:):LOL:
 
@Piga @TZ @Evereka akváriuma az építés napjáról

Ide jöhetnek a részletek. Mit használtatok, milyen trükkök voltak, mennyi növény ment bele stb :)
A későbbiekben könnyebb lesz ide rakni az új fotókat. Amit látogatók is beposztolhatnak ide, de mi is frissítjük majd.
Lesz e belőle IAPLC akvárium? :)


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr
Gyerekek! Ez aztàn a hardscape a javàból! Ahogy az a bal oldali hegycsúcs dől befelè, júúj, fèlelmetes, izgalmas, nagyon tetszik!!!
Ami a legjobb ebben a versenyben az az, hogy mind3 aki totàl màs, nem lehet összehasonlítani őket. Nehezen tudnàm eldönteni melyik tetszik a legjobban, talàn attól függően döntenèm el, hogy èpp milyen hangulatban vagyok....:)
Gratulàlok nektek is!
 
Danyi fotóiból szemezgetve

_MG_6461.jpg


_MG_6472.jpg


_MG_6482.jpg


_MG_6486.jpg


_MG_6507.jpg


_MG_6521.jpg


_MG_6601.jpg


_MG_6606.jpg


(y)
 
Srácok, szívből gratulálok! Az a balra dőlő dragon-hegy, hát............szóval.............ISTENI!

Jövő héten várlak Benneteket ismétlésre nálam! Egy ugyanilyen pont király lenne a galaxys akváriumomba!:love:

Csilla
 
Nagyon kíváncsi leszek ,hogy alakul majd a növényzettel az összhatás.Próbáltuk a növényzetet úgy megválogatni,hogy a későbbiekben ne takarják ki nagyon a köveket.:)
A felhasznált növények: 8-9 doboz Parvula mini(igazából kb. a 3-4. doboz után nem számoltam csak szúrtam és szúrtam és..
2 doboz Echinodorus Tenellus
2 doboz Ammania Bonsai
3 doboz Micranthemum Monte Carlo ami a nagyobb üregekbe lett betűzdelve
kb.1,5 adag Ricardia ami a kisebb lukakba került
3 doboz Crypto. Tonkinensis ami egy kicsit szeszélyes,de remélem beválik.
 
Back
Oldal tetejére