• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Scaper's Day Ozzy csapat - Blue Lagoon

Nyugodtság, szaktársaim, jó lesz ez, én tudom ... (y) A Flame moss meg a HC remek formában nyomja... az anubias petiteket az amanok rugdosták ki? :eek::D
 
e3yzu5un.jpg


unuha6a4.jpg


8edadygy.jpg

Ez az amano valóban ilyen kékes színű vagy csak egyszerű photoshop?
 
Ez az amano valóban ilyen kékes színű vagy csak egyszerű photoshop?

Telos a kep igy semmilyen kep tekergetes nincs benne. A nagyobb garnelak telibb szinuek mint a kis amanok. A foton is kb ezt latni. :)

De ezek mind importok 99% hogy vadon fogott ezert elofordulhatnak szin elteresek is
 
En vasaroltam mar kek amanot. Par honapra ra elmult neki. Szerintem fugg a korulmenyektol es a kajatol amit esznek. Akitol vettem azt mondta kekesre szelektalja oket. Sztem kamu de nem is erdekelt akkor a szine xd
 
Élőben is és képen is nagyon állat! Ha Amano nagyságú lennék, befeküdnék valahova felülre, azután úszkálnék az alja körül, és bírnám a CO2... Bár lehet, hogy N2O-nak jobban örülnék... Na mindegy, agymenés volt...:panda:
Apppszolút királyság...:notworthy:
 
Nem volt rá szükség. Brutál rendben van. csak figyelni kell rá hogy a cucc be legyen kapcsolva mert áramszünet és vízcsere után mindig kikapcsolva marad :)
 
Back
Oldal tetejére