• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Núi Việt Nam

Sziasztok!

Eléggé elfoglalt voltam az elmúlt időszakban, így nem volt időm foglalkozni az akváriummal. A jó idővel együtt beköszöntött egy brutális zöld fonalas alga invázió is.:cry: Kb. 1 hónapig "küzdöttem" ellene, már amennyire volt időm rá. Igaz, egy kicsit "nemtörődöm" és lusta is voltam.

Megfordult a fejemben az is, hogy a nyárra szüneteltetem a hobbit, mivel elég sűrű lesz a nyári szünet: 1 hónap múlva elutazom, és nem leszek otthon 6! hétig. Utána mindenféle 1 hetes kihagyások lesznek (tábor, család, haverok) Egyelőre fogalmam sincs, hogyan oldjam meg a mindenféle teendőt az aksival kapcsolatban. Legnagyobb gond a vízcserével lesz, a tápozást, etetést rábízom a húgomra. Hehe.

A hétvégén indítottam egy black-out kúrát, tegnap csomagoltam ki az akváriumot. Ilyenkor mit kell csinálni? Itt-ott még megmaradt pár algafoszlány, remélem nem fog elárasztani újra... A szűrő gondolom most tele van zöld trutyival, kicsit hangos. Ilyenkor mit tegyek? Hogyan kezdjek tápozni, világítani? CO2?

Képek hamarosan...
 
Back
Oldal tetejére