• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Mit hiányolok a GA kínálatából?

Sajna nehezkes külföldröl minösegi hard scapet rendelni!
Pl legutobb rendeltem 15kg Fuji lävakövet,na ebböl kb 1-2 db volt amit nem emelesnek valo!
Tudo,hogy fenykepezni darabokat nem lehetseges.
 
Sajna nehezkes külföldröl minösegi hard scapet rendelni!
Pl legutobb rendeltem 15kg Fuji lävakövet,na ebböl kb 1-2 db volt amit nem emelesnek valo!
Tudo,hogy fenykepezni darabokat nem lehetseges.
van hardscape valogatasi szolgaltatasunk, e-mailben tudod igenyelni, megmondod mit szeretnel, megkeressuk a leghasonlobb darabokat, fotot kuldunk majd modositunk ha kered es ismet fotot kuldunk, igy pontosan tudod, mi erkezik a csomagban, 30 EUR a szolgaltatas dija
 
Sziasztok láttam vannak 1/8os CO2 végelemek csőrögzítő csavarok a webshopban.

Esetleg 1/8os közcsavar nem lesz a CO2 rendszerek kombinálásához?

Teszem azt, a papillon reduktort összekötöttem a mágnesszeleppel de a Camozzi tűszelephez kellene egy közcsavar, hogy rá tudjam kötni.
 
Utoljára módosított:
@viktorlantos láttam Máténál az ONF új pilácsait? Ti fogjátok forgalmazni őket?

Rövid válasz én is csak annyit tudok mint te a vidiből :)

Bővebben:
A gyártó lassan 2 éve nem tud szállítani semmit. Nagyon szerettük főleg a nagy lámpáit, de múlt évben elengedtük ezt a vonalat.
Őszintén nem értem, hogy most mit csinálnak. Meg úgy egyáltalán. Lassan olyan érzésem van, hogy csak az a lényeg, hogy néhány influencer által megint előkerüljön a brand.
Értékesítésről semmi hír. Lehet nem is lehet majd kapni bár dátumot közöltek valamelyik influenceres vidiben. Lehet csak közvetlen a gyártótól lehet majd megvenni.

Anno amikor elindultak az influencer vonalat értettem. Ez egy jó vonal egy gyors bejáratásra és ha okosan csinálják és ott a termék gyártható állapotban akkor ki tudják szolgálni a vevőket a kereskedőkön keresztül.
Most már annyiban más a szitu, hogy van egy kereskedői hálózat ahol azonnal null perctől lehetne eladni a terméket ha akarnák. A márkát nem kell megismertetni. És az influencer vonal megtámogathatja az értékesítést, de a jelenlegi felállásban erről szó sincs. Persze erről az influencerek semmit nem tudnak hiszen nincsenek benne az értékesítési körben.

Mert ha tudnák lehet nem is mutatnák be. Legalábbis ez szokott lenni ilyen esetekben amikor nincs mögötte valós termék csak reklámidő kell a gyártónak.

Még az is lehet, hogy csak egy új katalógus készül és ezért kellenek a fotók az influencerektől. Ez volt az egyetlen dobásuk a múlt évben.
 
Utoljára módosított:
Ezt láttam pár napja Jurijsnál

Ez a wabi kusa lámpa csak az egyik. Sima növényes égőket is láttam, amikben egész nagy fantàziát látok, csak legyen jó felfüggesztés/tartó is hozzájuk.
 
Ez a wabi kusa lámpa csak az egyik. Sima növényes égőket is láttam, amikben egész nagy fantàziát látok, csak legyen jó felfüggesztés/tartó is hozzájuk.

Gondolom az évek óta kapható japán klón. Nem néztem meg. Igazából mind1. Reméljük magára talál a gyártó és feléled poraiból.
Bár a bizalomért újra meg kell küzdeniük, mert a gyártás körüli bizonytalanság és infohiány miatt gondolom nem csak mi vagyunk kicsit szkeptikusak a kereskedők közül.
 
Gondolom az évek óta kapható japán klón. Nem néztem meg. Igazából mind1. Reméljük magára talál a gyártó és feléled poraiból.
Bár a bizalomért újra meg kell küzdeniük, mert a gyártás körüli bizonytalanság és infohiány miatt gondolom nem csak mi vagyunk kicsit szkeptikusak a kereskedők közül.
Én szeretem a chihiros lámpáikat, de azt mindig is vallottam, hogy az ONF-nél szebb fénye egyik gyártó lámpáinak sincsen. Kár, hogy kicsit drága.
 
Én szeretem a chihiros lámpáikat, de azt mindig is vallottam, hogy az ONF-nél szebb fénye egyik gyártó lámpáinak sincsen. Kár, hogy kicsit drága.

A spektrum egy más kérdés. De hiába valami jó, ha nincs mögötte támogatás.
Pl Chihinél már most tudjuk mi jön idén. És az jön is általában ahogy igérik.
Így kellene működnie mindennek.

Sajnos az ONF nano lámpái pl hiába jók színben, borzalmas a felfogatás. 3 év alatt nem sikerült orvosolni. Megcsinálta más. Kinyírta vele az ONF nanokat.
 
Sikeresen törtem, zúztam, és most bajban vagyok.

1) Nem találok a Chihi szívóágához akril talpat és spirál skimmert.
Egyáltalán gyárt/szállít a Chihi pótalkatrészeket, @inadsz ?
Ha nem, az Aqua Rebell 17-es talpa passzol a Chihihez?

2) Az akriltalpak gyári tömítő gyűrűi nagyon vacakok.
Hol találok 13-as (AR) és 17-es (Chi) szívóágakhoz tömítőgyűrűt?
 
Utoljára módosított:
Én szeretem a chihiros lámpáikat, de azt mindig is vallottam, hogy az ONF-nél szebb fénye egyik gyártó lámpáinak sincsen. Kár, hogy kicsit drága.
Sikerült egy ONF Flat One-t használtan beszerezni, egyelőre nagyon tetszik. Kíváncsi vagyok hogy muzsikál majd, kb nyár végén, ősz elején tervezem indítani az akváriumot. Azért kicsit fura, hogy az app 4 éve lett utoljára frissítve, az új pedig nem működik a régi modellel.
 
Back
Oldal tetejére