• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes High Desire

Ilyen az amikor nem fogadod meg a tanácsomat... az 5cm.es darabok nem érnek semmit, és maga a CO2 nem oldja meg az alga promlémát...
Először túl sok volt, legutóbb pedig már nagyon kevés, és mindkét esetben ugyanaz volt a tünet, hogy halmozódik benne a CO2. Ez így nem áll össze. Most újra megtömtem kicsit szorosabban, ha ez sem válik be akkor visszafordítom a gyár által javasolt helyzetbe.
 
Miben jobb a dryvit mint a gyári töltet ami van benne? Nekem fordítva van mint neked, tökéletesen működik. Én azt nen értem hogy miért hallatszik belőle bugyogás?! Pedig le van légtelenítve, bypass ággal,eheim600al használom. Egyébként direkt vettem ágat hogy 100%on menjen a szűrés, de ugyanúgy lefolyt valamennyit.
 
Miben jobb a dryvit mint a gyári töltet ami van benne? Nekem fordítva van mint neked, tökéletesen működik. Én azt nen értem hogy miért hallatszik belőle bugyogás?! Pedig le van légtelenítve, bypass ággal,eheim600al használom. Egyébként direkt vettem ágat hogy 100%on menjen a szűrés, de ugyanúgy lefolyt valamennyit.
vagy túl tömted (ha dryvitos) vagy mégsincs légtelenítve.... lazítsd meg a zárókupakot folyass ki egy kevés vizet, a bypass ág csapját meg állítsd 2óra irányába...
 
Back
Oldal tetejére