• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Memorable Night / Emékezetes este - ADA 20 literes Nano

Viktor őszinte szívből gratulálok a képekhez és nem utolsó sorban az akváriumhoz is!

A versenyhez sok sikert. Képek pedig bámulatosak. Háttér világítás meg a fekete szekrény és a háttér is nagyon szépen kiemeli az akváriumot. Tekintetnek esélye nincs máshova kalandoznia :)
 
Úgy alakult, hogy kipublikáltam a flickr-re a legutolsó "profi" fotósorozatot. Most már meg tudjátok nézni.
De pár érdekes képet kiemeltem nektek:

3878545133_ed9dede8b0.jpg

3879330738_0622f2951f.jpg

3878538401_db09df2eda.jpg

3878529503_8602e2cfa5.jpg

A nano miatt írt George Farmer, hogy szeretne egy cikket írni az angol Practical Fishkeeping Magazinba egy interjú keretein belül.

Csak halkan jegyzem meg, a versenyen egy ilyen nano jár az elsőnek ;)
Hajrá srácok és lányok!
 
Grat. a cikkért megérdemled, csodás kis akid van.
Gyönyörű fényképek, iszonyat munka lehet mögötte ;).
Sok sikert kívánok én is a versenyhez.
 
Még mindig szép a kis nano. Látom, tényleg elindult a Micro narrow-d, de még mindig meg lehet számolni a leveleket. ;)
De én inkább az eredeti képeidet lesem meg. George Farmert meg üdvözlöm. :D
 
Most látom hogy a reggeli Practical Fishkeeping hírlevélben ott díszeleg a nano. ;)

A végén még behülyítem az angolokat az ADA mániámmal.
 
Ez az ADA mánia ragadós :twisted:
Még régebben írtam ezt Viktor blogjára:
"100forintos boltból vett neve nincs eszközt, mert szerintem fölösleges megvenni a legdrágábbat mert ugyanazt tudja mint a többi"
:lol: :lol:
Erre most Do!aqua ollóm van és készülök még egyet venni :mrgreen:
Szóval óvatosan :)

Az aki meg gyönyörű
 
inadsz said:
Ez az ADA mánia ragadós :twisted:
Még régebben írtam ezt Viktor blogjára:
"100forintos boltból vett neve nincs eszközt, mert szerintem fölösleges megvenni a legdrágábbat mert ugyanazt tudja mint a többi"
:lol: :lol:
Erre most Do!aqua ollóm van és készülök még egyet venni :mrgreen:
Szóval óvatosan :)

Az aki meg gyönyörű

Bocs, de OFF leszek: Szerintem pont az ilyenekből nincs értelme ADA-t venni, azért ennek van tizedannyiért kiváló minőségű alternatívája (orvosi acél, persze nem a 100 Ft-os boltban...). Vegyél inkább üveg ki és befolyócsövet, pl. az a Do!aqua ami kint volt az állatkertben nagyon pofás volt, nem is hinné az ember, hogy élőben ennyire jól néz ki. Szerintem egy ilyenből többet profitál az aksid mint (még egy) ADA ollóból... ;)

Viktor, grat a megjelenéshez !
 
Off: Nem vagy nem teljesen értek veled egyet, a Do! olló egy nagyon jó kis eszköz, akármennyibe kerül, az orvosi olló is egy alternatíva, és nem az egyetlen, az ollónak nagyon jó a fogása, minőségi anyagból van, és jól vág :ugeek:
Most egy 20+ centis ollón gondolkodok, a Do!aqua idáig bejött, de aztán lehet hogy Borneo Wild olló lesz belőle, csak azt még nem fogtam a kezembe...
Amúgy a Borneo-s csipesz is nagyon jó, de abból inkább a kicsi, de a nagy is jó.
Ui: Do!aqua ki- befolyó is lesz egyszer ;)

On: mégegyszer sok sikert a versenyhez, és ha úgy gondolod helyezd át máshova a hsz-eket
 
Nah végre elküldtem az interjú válaszokat délelőtt. Erre most meg mi van az emailek között?
Most meg a PFK írt direktbe hogy csinálnának egy interjút mert bejön nekik a nano.... :lol:

Tök más kérdéseket küldtek mint GF mondjuk az érdekes. Majd tudosítok hogy végül mi lett.
 
Így van, gratula! Meg is érdemli ez az aki.
"You've excecuted perfectly the nature aquarium" - milyen igaz!
 
Le a kalappal. Grat Viktor! Azt hiszem a "helyére" kerül az aki. Mellesleg jelzés értékű számunkra, hogy már itthon is van olyan aki, amire felfigyelnek máshol. ;)
 
Grat hozzá! Remélem a készülő nagy akidnak is hasonló sikerei lesznek majd! Én szurkolok ;)
 
Október 27-én megjelenő angol PFK magazinban lesz benne a Nano.
Akinek jár ez a magazin majd sasoljon rá. Akik nem láthatják azoknak csinálok majd fotót.

Apropó fotó...

Hétvégén lőttem párat, csak ilyen művészkedős jelleggel.... íme:

4022558756_d886ca9eaa.jpg

4022560590_43574a8990.jpg

4021795399_fe6fd21cb3.jpg

4021806939_25bfec1da4.jpg

4019775030_310dc5caa9.jpg

ADA for Life.... :)

4022554592_065e94eb11.jpg

nagyobb felbontásban a flickr oldalamon megnézhetőek a képek.
 
snoop85 said:
igazi remekmű!Gratula! Feltünt, hogy a hemiantus eltünt a bal oldalról! Mi történt vele?

Köszi. Már az ültetésnél meggyűltek a bajok vele, de hónapokig kitartott. A végén kicsit kezelhetetlen lett, igazán vissza már nem tudtam vágni. Így jobbnak láttam kiszedni. Próbálkoztam utána Utriculariaval, de nem sikerült. Sajnos elbomlott.

Úgyhogy most megint rendeltem HC-t és beültetem reményeim szerint több sikerrel.
 
Back
Oldal tetejére