• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Megkésett eső - 36L

Es ez valoban hisztis vagy csak monda ez is mint az ug nal?

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Semmi problémája nem volt, lassan sűrűsödött, nem volt beteg vagy gyenge levele soha. A legelején, amíg nem növesztett levelet ( első két hét ) a gyökereit eregette brutálisan és nem bubizott, ezt elég későn kb. egy hónaposan kezdte, de azóta egyre intenzívebben. Ha olvasod pl. a HC topikját, ott is az első bejegyzések arról szólnak, hogy nem sikerül belőle összefüggő gyepet nevelni, ehhez képest nálam egy megfékezhetetlen gyomnövény volt, még a moha sem tudta elnyomni. Arra gondolok, hogy a "növénygyárakban" folyhat valamilyen nemesítés, a sikeresebb akvarisztikai felhasználhatóság érdekében, nem tudom, vagy esetleg a mi körülményeink fejlődhetnek?
 
Semmi problémája nem volt, lassan sűrűsödött, nem volt beteg vagy gyenge levele soha. A legelején, amíg nem növesztett levelet ( első két hét ) a gyökereit eregette brutálisan és nem bubizott, ezt elég későn kb. egy hónaposan kezdte, de azóta egyre intenzívebben. Ha olvasod pl. a HC topikját, ott is az első bejegyzések arról szólnak, hogy nem sikerül belőle összefüggő gyepet nevelni, ehhez képest nálam egy megfékezhetetlen gyomnövény volt, még a moha sem tudta elnyomni. Arra gondolok, hogy a "növénygyárakban" folyhat valamilyen nemesítés, a sikeresebb akvarisztikai felhasználhatóság érdekében, nem tudom, vagy esetleg a mi körülményeink fejlődhetnek?
Minden keppen szerzek. Fenyigennyel mi a sztori? 50cm vizoszlop?

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Gratulálok az Elatine-hoz, meg magáz az akvához, jól néz ki (y) Könyörgöm nagyon figyelj a víz hőmérsékletére
 
Saját tapasztalatból tudom sajnos mondani, hogy nem kell tartósan melegnek lennie ahhoz hogy az Elatine meginduljon a pusztulás útján... Egy-két nap 25 fok fölött töltött nap és vége. Úgyhogy a ventilátor nyárra kötelező
 
Végre az Elatinről Hydropiperről szólhat a következő bejegyzés, persze még mindig nem fed teljesen, viszont egyértelműen látszik a sikere.

Az Infinityben is van 4 doboz, meglátjuk mit szól ahhoz, hogy kevertem másik 3 előtéri növénnyel. :)
 
Back
Oldal tetejére