• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Megkésett eső - 36L

Milyen szépre nőnek nálad ezek a kövek.:cool::D

Egyébként az első képen valóban kifejezetten izgalmas. :)
Nekem is újabban tetszenek a dragonok, pedig ezzel az egyféle kővel nem tudtam soha sem megbékélni, valahogy nem tűnt természetesnek. Jopet 40 literesénél múlt el az ellenszenv talán, de nem tudom már. Pedig tényleg változatos a színük és a textúrájuk is. Az első képen szereplő kő tetszik nekem is a legjobban, az is akkora tömb volt, mint a főkő, de sokkal törékenyebb és levegősebb szerkezettel, megtisztítani az agyagtól is elég nehéz volt, erősen málik, ez a főkő bal oldalán fekszik.
 
Nekem is újabban tetszenek a dragonok, pedig ezzel az egyféle kővel nem tudtam soha sem megbékélni, valahogy nem tűnt természetesnek. Jopet 40 literesénél múlt el az ellenszenv talán, de nem tudom már. Pedig tényleg változatos a színük és a textúrájuk is. Az első képen szereplő kő tetszik nekem is a legjobban, az is akkora tömb volt, mint a főkő, de sokkal törékenyebb és levegősebb szerkezettel, megtisztítani az agyagtól is elég nehéz volt, erősen málik, ez a főkő bal oldalán fekszik.

Nekem a kezdetektől ez tetszett jobban. Pl. a Seyriu színe nekem túl hideg, valahogy nem azt a színvilágot keresem a saját akváriumomban. A Dragon színe kellemes, a textúrája pedig elég izgalmas. :)
 
Back
Oldal tetejére