• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Low-tech japó stílusban

Végig olvasva naplóidat,elképesztő miket tudsz "művelni" low tech "körülmények között :eek:
Gratulálok ehhez a "kis" gyöngyszemhez és a postás által hozott levélkéhez is,kíváncsian várom a folytatást :)
Jah és úgy látom,hogy azért még mindig nincs rajta az a low tech hangulat amit keymaker az elején írt! :)
Szóval gratula az akvához
Tomi
 
Még mindig gyönyörű. Az emers szigettől megáll a eszem. Azt hittem már abbahagytad a fórumozást. De szerencsére nem :thumbup:
 
Gratulálok LOW TECH MESTER :clap: Máig sikerült megőrizned ezt a természetes hatású,letisztult formát :thumbup:
 
Kár, hogy nem naplózod gyakrabban. :? Szívesen nézeget az ember ilyen brutál szép aksikat! :thumbup:
Milyen növényeket használtál a szigeteken? Egy pár nagyobb felbontású képnek szerintem nemcsak én örülnék! :D
 
Nagy közli most nem lesz, azt majd tessék megnézni a HAC galériában.
Csak kézből lőttem párat gyorsba, vízcsere és egy kis takarítás is esedékes már.
PA129142.JPG

PA129144.JPG

Sokat kísérleteztem mire meglett a megoldás mert a fákra nem gyökereznek rá a növények egykönnyen, ha igen akkor is könnyen elválnak, a megoldás egy kis jávaimoha csomó amibe aztán már lehet ültetni. Adiantum, Anubias, Falenopsis, Higrophila, Mentha, Microsorum, Ludwigia, Hemianthus, alkotja a szigetet.
PA129150.JPG

PA129151.JPG

PA129141.JPG

PA129155.JPG
 
Ez nagyon tuti! Különdíjat mindenképpen kellene kapnod low-tech kategóriában (alapítsunk egyet)!
 
Köszi az infókat! Ez a jávai moha kötözése fára, és abba belegyökereznek majd a növények világbajnok ötlet, köszi a tippet. :thumbup: Nagyon komoly "kis" akvárium lett. Még egyszer (meg párszor majd még) gratula. ;)
 
Nagyon szép lett! :thumbup:
Ezt az Adiantum-os mókát én is meg fogom próbálni. Volt is, csak nem fért már el a kisebben...
 
A hétvégén vízcsere alkalmával előre lett húzva az akvárium, mivel kicsit hőhidas a lakás és az akvi mögött ez kezdett zavaróan látszani. Hiába no fél négyzetméter csak párologtat. Mivel úgy gondoltam nem lesz piszok gyors a fal fehérré varázsolása, ezét úgy döntöttem feltöltöm, és majd kövi vízcserekor vissza lesz nyomva a helyére. De nem is ez a lényeg, hanem eddig rejtett hátsó részt is megtudtam szemlélni, brutál milyen sűrűn vannak a növények az üvegnek passzírozva csináltam képet de nem az igazi nagyon tükröződik.
PC069449.JPG

PC069450.JPG


És, ha már betudtam állni az avi mögé nem tudtam ellenállni a kísértésnek.... :lol:
PC069442%252520modified.jpg
 
hmmmm..... mintha Amano lenne a nagy akija előtt :lol:
Elképesztő ez az akvárium. Ilyenkor látszik, mennyire nem adják visssza a fotók a valóságot.

Fantasztikus kép és persze az akvárium is. :thumbup: :clap: :angel:
 
Még mindig nagyon gyönyörű az aki :thumbup: , azért az utolsó kép mindent elmond, látszik az arcodon mennyire szereted a kis medencét!! :cool: ;)
Innen látszik igazán mennyire jól érzik magukat a növények, hogy a hátsó eldugott részeken is majdnem kicsattannak az egészségtől!!
Nagyon szép! :thumbup: ;)
 
És, ha már betudtam állni az avi mögé nem tudtam ellenállni a kísértésnek.... :lol:
PC069442%252520modified.jpg
[/quote]
Ez mekkora medence! :shock: Hogy tudsz ebbe a talajig lematázni??Ez tényleg nem jött le a képekről ,nagyon nagy! :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére