• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

375 liter Low Tech

Szia Tomi, gratulálok az akváriumodhoz. Iiyesmi látvánnyal beérném én is.Nálam is csak Low Tech jöhet szóba a méret miatt,megtudhatnám én is mivel tápozol és milyen mennyiségeket? Üdv R
 
robokuty said:
Szia Tomi, gratulálok az akváriumodhoz. Iiyesmi látvánnyal beérném én is.Nálam is csak Low Tech jöhet szóba a méret miatt,megtudhatnám én is mivel tápozol és milyen mennyiségeket? Üdv R
Köszi, örülök hogy tetszik.
A tápról pü ment.
 
Hali. Nagyon jól néz ki az aki. Megtennéd, hogy nekem is leírod a tápozásod? Remélem nem nagy fáradtság:) Nekem is elég nagy akim van :)
 
Na ismét friss képek
331969.jpg


Esti hangulat
331965.jpg
 
Lám, így kell szép low-tech növényest csinálni! Még mindig nagyon jól néz ki :clap:
Az alsót pedig tényleg megmutathatnád nagyobban, mert igen ígéretesnek tűnik :!:
 
Köszi skacok, örülök hogy tetszik. :D
A kicsike nincs eldugva, 3 kattintásra van, aki megtalálja jutalomból megnézheti a nagy képeket. :p
Tervezek én bejegyzést csak még nem volt időm.
 
Jaja én is veszek majd ilyen GA-s mandulalevelet a garnélák szeretnek majd rajta csámcsogni :D
 
Sid said:
http://picasaweb.google.hu/SiposTamas1.0/25LiterNanoSztVid# tádáá :D
Amúgy szép kis nano alga?
Eheim jól szuperál?
Co2 palackos?
Köszi, :D épp a napokban vettem algatabit, kezdtek éhezni a kis lakók.
Meg vagyok elégedve, csak olyan bumfordi...
Co2 az elején ment élesztős,de nem az én világom. Már nincs bent.


Nigro said:
Ez a kedvencem: http://picasaweb.google.hu/SiposTamas1. ... 5599904594
Hihetetlen, hogy milyen természetessé varázsolja pár falevél. :thumbup:

A garniknak raktam be, és nekem is feltűnt menyire dob a látványon. :p De a szűrőm nem akarja ezt a vízbe hullott falevél fílinget szerinte a kupacba gereblyézett a menő. :p
 
Utolsó kép

348255.jpg


Kicsit elvan hanyagolva, nem nagyon foglalkoztam vele már pár hónapja a vízcserén kívül. Hamarosan költözni fog, úgyhogy teljesen szét lesz szedve.
 
Back
Oldal tetejére