• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

375 liter Low Tech

Csoda szép lett az akváriumod!!
Ehhez csak gratulálni tudok!
Egy kérdésem azonban lenne.Pontosan milyen növénytápot adagolsz?
 
Szia!
Köszi!
Ha, kb két évvel ezelőtt lett volna Green Aqua, akkor most az általuk forgalmazott tápot használnám. De nem volt ezért kerestem alternatívát, ami nálam működik, ezért nem váltottam. Püben küldöm a nevét.

Roli said:
Csoda szép lett az akváriumod!!
Ehhez csak gratulálni tudok!
Egy kérdésem azonban lenne.Pontosan milyen növénytápot adagolsz?
 
Új lakók érkeztek, két sziámi ormányos márna.
P8315485_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ajándékba kaptam őket.
Kicsit gyanúsan viselkednek, állandóan a jávamoha körül legyeskednek. Remélem nem kapnak rá.
 
Tomi said:
Új lakók érkeztek, két sziámi ormányos márna. Kicsit gyanúsan viselkednek, állandóan a jávamoha körül legyeskednek. Remélem nem kapnak rá.
Pedig esélyes, nálam majdnem teljesen felszámolta a jávai mohát...
 
Szerintem ezért kaptad ajándékba, mert moha függők és a drága elvonókúrát nem akarták kifizetni. :twisted:
Egyébként tényleg vigyázz velük, én pl. soha többet. ;)
 
oRphEus said:
Tomi said:
Új lakók érkeztek, két sziámi ormányos márna. Kicsit gyanúsan viselkednek, állandóan a jávamoha körül legyeskednek. Remélem nem kapnak rá.
Pedig esélyes, nálam majdnem teljesen felszámolta a jávai mohát...
Az enyémek húsevők,holmi zöldségre rá sem hederítenek,csak a szúnyoglárva.... ;)
 
Sziasztok!

A jávai moha vs sziámi ormányos küzdelem, nálam a moha javára eldőlt.
Már kétszer megnyírtam a mohát, ennek az lett a következménye, hogy szinte mindenhol megjelent, még a szűrőkön is. :D
Csináltam pár közeli képet, bár most nemigen sikerült értékelhető kép a moháról. Na majd legközelebb.

202923.jpg
202924.jpg
202925.jpg
202926.jpg
202927.jpg
202922.jpg
 
zsotyi said:
oRphEus said:
Tomi said:
Új lakók érkeztek, két sziámi ormányos márna. Kicsit gyanúsan viselkednek, állandóan a jávamoha körül legyeskednek. Remélem nem kapnak rá.
Pedig esélyes, nálam majdnem teljesen felszámolta a jávai mohát...
Az enyémek húsevők,holmi zöldségre rá sem hederítenek,csak a szúnyoglárva.... ;)

Akkor az enyémekkel testvérek! :lol:
Érdekes halak ezek, mindenhol más a szokásuk, az állandóan mindent evők kategória illik rájuk! :lol:
 
GRATULA!
Abszolúte pozitívan változtattad meg az aksid megjelenését!
Szintén ötös!
Nem találtam a leírásodban, hogy pontosan milyen fának az ágait is tetted be dekorációnak?
 
SlyChocolate said:
GRATULA!
Abszolúte pozitívan változtattad meg az aksid megjelenését!
Szintén ötös!
Nem találtam a leírásodban, hogy pontosan milyen fának az ágait is tetted be dekorációnak?
Köszönöm, a grat.-ot örülök hogy tetszik. Akácfát használtam.

Arizona said:
zsotyi said:
oRphEus said:
Pedig esélyes, nálam majdnem teljesen felszámolta a jávai mohát...
Az enyémek húsevők,holmi zöldségre rá sem hederítenek,csak a szúnyoglárva.... ;)

Akkor az enyémekkel testvérek! :lol:
Érdekes halak ezek, mindenhol más a szokásuk, az állandóan mindent evők kategória illik rájuk! :lol:

Szemezgetik a mohát, de nem mindenhol, kiszemeltek maguknak egy csomót és csak arról mazsoláznak. :p

kontra said:
Köszi.
 
És kellett valamilyen speciális tisztítás úgy mint ahogy a szőlő gyökereknél szokás?
Vagy csak egyszerűen kifőzted és kész?
 
SlyChocolate said:
És kellett valamilyen speciális tisztítás úgy mint ahogy a szőlő gyökereknél szokás?
Vagy csak egyszerűen kifőzted és kész?
Én nem szoktam kifőzni csak áztatni és kefével megdolgozni. Egy testesebb akácfa a kár hónapokig is ázhat mire annyira megszívja magát, hogy lent maradjon.
 
Sikerült pár képet lőnöm az önállósodott moháról, mindenhol lapul belőle pár száll.
226309.jpg

226308.jpg


Vagy csapatosan támad. :lol:
226308.jpg


Ezen a képen is van. :p
226310.jpg
 
Back
Oldal tetejére