• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech japó stílusban II.

Mindig elfelejti az ember milyen szép. Aztán mikor előkerül a napló, konstatáljuk... szebb mint ahogyan emlékeztünk rá. Páratlan hangulata van még most is.
Napfelkelte...etetés, szerintem a fórum megint le van tudva fél évre evvel az orgiával. :D De elégedettek lehetünk a videóval is azt hiszem. (y)
 
Nagyon jó hangulata van ennek az akváriumnak, és különösen szeretem azt, hogy ilyen jó formában lehet fenntartani hosszútávon! (y)
 
Előástam, leporoltam a naplót.
2 éves a kicsike, nagy változás nincs döcög szépen. Pár kép a jelenről:

A végére egy kis napfelkelte. :)

Még mindig az egyik kedvencem. Nagy rajongója vagyok a műveidnek. Viszont nem vagyok képben, most csak ez az egy akvád működik, vagy lapul még egy nano a háttérben?
 
a "napfelkelte" az simán a lámpa bemelegedése, vagy egy spéci effekt?

Semmi trükk a lámpa melegszik be, nagyon tuti, imádom! :)

most csak ez az egy akvád működik, vagy lapul még egy nano a háttérben?

Van egy pici 40es de most nem vagyok büszke rá, nagyon el lett hanyagolva már az indítás után, és ez látszott is nagyon, jelenleg átalakítás alatt az élőlények ideiglenes szálláson.
 
Én csak nem rég olvastam végig mind a két naplód, azt hittem ez már nem üzemel, de az idő csak jót tett neki még mindig ugyan olyan szép. ha nem szebb.
 
Semmi trükk a lámpa melegszik be, nagyon tuti, imádom! :)



Van egy pici 40es de most nem vagyok büszke rá, nagyon el lett hanyagolva már az indítás után, és ez látszott is nagyon, jelenleg átalakítás alatt az élőlények ideiglenes szálláson.
Ezzel most megihlettél engem, mert én is HQI-zok, én is csinálok egy napfelkeltés videót, neked az elején van egy látható indulása a lámpának. Nálam ez nincs, nekem szinte teljesen 0-ról indul fokozatosan.
 
Ezzel most megihlettél engem, mert én is HQI-zok, én is csinálok egy napfelkeltés videót, neked az elején van egy látható indulása a lámpának. Nálam ez nincs, nekem szinte teljesen 0-ról indul fokozatosan.

Csaltam, :) ha teljesen hideg akkor szép fokozatos, de itt a videó kedvéért volt pár percre lekapcsolva, szóval épp csak annyira hűlt vissza hogy ismét begyújtson. Normál üzemben fél órát megy magában majd rákapcsol a 108 W neon, 7 órát együtt tolják majd este egy órát már csak a neon világít, így 8,5 órát pislákol a lámpás.
 
Csaltam, :) ha teljesen hideg akkor szép fokozatos, de itt a videó kedvéért volt pár percre lekapcsolva, szóval épp csak annyira hűlt vissza hogy ismét begyújtson. Normál üzemben fél órát megy magában majd rákapcsol a 108 W neon, 7 órát együtt tolják majd este egy órát már csak a neon világít, így 8,5 órát pislákol a lámpás.
108W neon pluszban? Az szép! :)
Milyen erős a hqi? 70 vagy 150-es?
 
108W neon pluszban? Az szép! :)
Milyen erős a hqi? 70 vagy 150-es?

150 de a neon csak t8 (6x18W) lapozz vissza a 3 oldal környékén vannak képek a pilács készítéséről, a 75 cm kell átlőni neki kell az erő. :)
 
Végre sikerült összerakni a szekrény világítását, már hónapok óta megvolt hozzá minden csak hiányzott az idő meg a barkácskedv.
CtSw4kcvXK-8sk-BS26az4-_-9tIm_e1PdJvJlORC0E=w371-h557
 
Kösz fiúk talán holnap lesznek képek az új albumba. Ha mégsem akkor is az előző mondat lesz érvényben. :D
Fárasztó sport, csak szétszedni 1 nap volt pedig nem lazsáltam. :)
 
Back
Oldal tetejére