• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low tech akváriumok CO2 nélkül - fotókkal

Ekkora medencébe nem. Macerás lenne. Nagynyomásút esetleg, ahhoz meg kevés a fény. Meg ki tudja milyen a szűrésed.
 
Utoljára módosított:
Szia!
78W-tal világítok 200l-re. Quad lámpám 11cm -re van a víztől. Algám minimális.

Köszönöm a válaszod, lehet akkor 10 centiről indulok és meglátjuk. Nagyon szép az akváriumod, ha érdemes lesz megmutatni lehet én is nyitok naplót :)
 
Köszönöm a válaszod, lehet akkor 10 centiről indulok és meglátjuk. Nagyon szép az akváriumod, ha érdemes lesz megmutatni lehet én is nyitok naplót :)


Ne csak akkor nyiss naplót ha minden rendben mert ha valami gond van könnyebben tudsz segítséget kérni a naplódban. :)
 
helo, nem lattam sehol semmit, ezert itt megkerdem lehet pancelost illetve ancikat rakni olyan akiba ahol gyepet tervezek az aljara? nem teljesen, csak kis helyt hogy jol mutasson, meg nagyon tetszik is, persze low tech
 
helo, nem lattam sehol semmit, ezert itt megkerdem lehet pancelost illetve ancikat rakni olyan akiba ahol gyepet tervezek az aljara? nem teljesen, csak kis helyt hogy jol mutasson, meg nagyon tetszik is, persze low tech

Az ilyet kérdezd a következő topikban. De ha már írok, a páncélos harcsák közül a cory pigmaeust ajánlom mert a többi túrja az aljzatot és az anci is át rendezi az akvát. Algázónak az otocinclus affinis-t és a sziámi algaevőt ajánlanám.
Milyen halat válasszak?
 
Teljesen igazad van :) Ha lesz időm fotózni jön a napló :)
Szia!
Jöhetnek a képek, jöhet a napló. Én egy évig csak olvasgattam a fórumokat, és "tanultam" az itteni növényfejektől. Utána mertem belevágni "komolyabb" akváriumba.;)
 
Szia!
Jöhetnek a képek, jöhet a napló. Én egy évig csak olvasgattam a fórumokat, és "tanultam" az itteni növényfejektől. Utána mertem belevágni "komolyabb" akváriumba.;)

Én még "csak" tavaly október óta olvasgatok itt, de így is többet tanultam, mint az elmúlt 10 évben. Igyekszem majd a naplóval, nekem is nagy segítség lenne, csak hát a 24 óra kevés mindenre...
 
:) Igen, most kezd világos lenni, hogy családanyák miért vannak itt kis számban :dummy1: Már csak azért is fogok naplót nyitni, hogy javítsak a nemek arányán..

Örülök hogy újabb szegedivel szaporodott az akvakertészek csapata. Figyelmedbe ajánlom a Szeged környéke topikot. Néhányan össze szoktunk jönni élőben beszélgetni az akvakertészkedésről és minden másról. Ha valami növényre van szükséged és nekem van szívesen adok.
Szeged és környéke Frakció
 
Örülök hogy újabb szegedivel szaporodott az akvakertészek csapata. Figyelmedbe ajánlom a Szeged környéke topikot. Néhányan össze szoktunk jönni élőben beszélgetni az akvakertészkedésről és minden másról. Ha valami növényre van szükséged és nekem van szívesen adok.
Szeged és környéke Frakció

Nagyon kedves vagy, köszönöm! Ezt a topikot még nem fedeztem fel, de el fogom olvasni :)
 
Csak úgy egy kép...jelenleg (Free Jungle)

020%202_zpsycyjcw0y.jpg
 
Back
Oldal tetejére