• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2015

Persze, de még hihető szinten van a szememnek. Lehet romlik a látásom? :)
A benti rotala sp vietnamos akváriumok ugranak be róla.... és hogy rendelni kellene megint :)
nekem a növények is picit túl vannak a hihetőn, de a halak vágják ki igazán, látszik hogy annyira túl van húzva a narancs meg a piros, hogy beleolvadnak a részletek
 
@viktorlantos Serkan Cetinkolról van valami infó?Az az ember is egy ász kíváncsi lennék az idei munkájára(vagy lehet átfutottam rajta?)

Törökök most elmaradtak a mesebeli tájakkal. Vagy ahogy a tőzsdések mondják, kitárazta őket a piac. pff :)
Nem tudom sajnos. Mióta ők is beleugrottak az üzletnyitásba, üzletelésbe kevesebb idejük van szerintem kreatívkodni. Pont múlt évben nyitottak boltot kint ha jól rémlik.
 
nekem a növények is picit túl vannak a hihetőn, de a halak vágják ki igazán, látszik hogy annyira túl van húzva a narancs meg a piros, hogy beleolvadnak a részletek

jaja, bár lehet sokat rátesz, hogy a mozgó halak miatt elmosódott lett a csapat.
 
Bármelyik medencét nagy örömmel elnézegetném.
A vitorlás- és diszkoszhalas nekem nagyon tetszik!

A legjobb ötlet a "hátul homokos partra kifutós" akvárium. Az erdőből kinézős is remek!
 
A 104. helyről. A kis akvárium is lehet nagy címmel :) Érdekes, hogy hátra tette az élességet.
@HUGO jön már az a fotó???? :) Ne húzd sokáig!

11894211_1025648610792388_4079327489221194347_o.jpg
 
És akkor egy picit ez elsőről is. Persze mindenkinek más a kedvence, de rajta kívűl csak még egy akvárium volt ami 4 zsűrinél is behúzta a legjobbat. Minél tovább nézem annál zseniálisabb. A dömping hegyek miatt tényleg csak egyesével érdemes az ilyen gyöngyszemeket nézni.

Egész évben dilemmázunk azon, hogy mostanság több alkalommal a friss ültetésű akváriumok hoznak eredményeket. Mintha már nem lenne fontos, hogy egy növény szépen hozzá alakuljon az akváriumhoz.
És akkor itt egy tökéletes példa, milyen ha nem 1-2 hónapos akvárium van lefotózva. Zseniális! A háttérben elsőre kicsit fura ez a sok bedőlt fa, nem túl természetes főleg az előtérhez nézve, de a növények miatt mégis iszonyat jó hangulata van.

@Cecska éledj! :) :)

11913885_10153123235865963_4854340702637395201_o.jpg
 
A fenti természetes mélységű 125cm mély akvárium után itt egy szabvány 120x45x45 a Braziloktól.

Gyönyörű akvárium, de ez szerintem már 10mm-en lett fotózva. Iszonyatosan beesik a hátsó él talán emiatt van ez a furcsa hatása is a tükörképnek és mindennek.
Becsapni lehet a szemet, de ha egymás mellett nézed a fenti és ezt a képet ennél úgy érzed rálépnek a szemedre :) Míg a másik megnyugtató (nem torzított).

11903776_862950817121651_8286061612241479360_n.jpg
 
Sziasztok! Kezdő akvakertészként első akváriumommal el is indultam :D Én marha! és hát ez lett belőle.....De tudjátok mit nekem tetszik és büszke vagyok rá :D


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

Nem tudja valaki véletlenül, hogy az öszes helyezésről készül olyan kép amin az ADA keret van névvel kép névvel? vagy az csak az elsők kapják?
 
Kicsit visszatérve egy-két akváriumhoz. Szerencsére idén végetérni látszik a mű vízesések ideje. Viszonylag kevés előkelő helyen lévő akvárium használt ilyesmit.
Viszont ezek közül is talán a legszebb példa.

Azon kívűl, hogy valami betegesen jól mutatnak ezek a gyökerek (mondjuk volt rá hely 180x50x50) ha megnézitek középen a kis zuhatagot elég jól sikerült elkapnia a látványt. A csobogót megrötő két szikla. Felette nem sokkal a kis apró beugró kő jobb oldalon.
A homok körben apró kövekkel van megtörve és az szépen beleolvad a növényzetbe....

Ha túl sokat elidőzök rajta persze előjön, hogy a fák zöldítése inkább csak a háttér eltüntetése miatt készült és kellően sűrű, hogy ne lehessen átlátni rajta, ne zavarjon a zöldek csapzottsága.

Viszont az összhatás zseni! A font jobbon bedőlő fa és a rajta lévő mohapamacs kellett, hogy a sok függőleges dekort megtörje valami.

Atom! 180cm szélesben? Beteg lehet élőben! :)

11875232_10154218021409129_7143565277518439914_o.jpg
 
Viktor, van mód rá, hogy a képek valahonnan egy csomagban letölhetőek lennének ? /zip,rar stb /
Mire a fórumból letölteném, már a 2016. évi helyezettek listájából szemezgetnénk. :)
 
Viktor, van mód rá, hogy a képek valahonnan egy csomagban letölhetőek lennének ? /zip,rar stb /
Mire a fórumból letölteném, már a 2016. évi helyezettek listájából szemezgetnénk. :)

Most még nincs. Marad a kézi lekapkodás. ADA részéről nem is hiszem hogy várható, hogy kiadja. Max a top 27-et
 
Szintén a méret miatt érdekes. Azt mondanánk milyen mély a fotó alapján közben csak 55cm.
Okosan van felépítve és nem érzem talán annyira torzítottnak mint a brazil akváriumokat.

11879237_10154218022029129_6771576767275069500_o.jpg
 
Back
Oldal tetejére