• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos IAPLC 2022

Érdemes megnézni a kis apró hátsó rész az alsó részen hogy ki van az is dolgozva.
Volt munka ebben az akváriumban bőven.
View attachment 169157
Nekem a középső/felső Layer ködös hatása tetszik benne nagyon, rettentő sokat dob az erdei párás levegő érzetéhez. Ennek ellenére furcsa, hogy az endpointban ez nem jelenik meg. Kíváncsi lennék, hogy érte ezt el.

Btw: a jobboldalt látható nagy göcsörtös fa mi lehet? Itthon mi az ami ilyen hatást kelt és beszerezhető?
 
Nekem a középső/felső Layer ködös hatása tetszik benne nagyon, rettentő sokat dob az erdei párás levegő érzetéhez. Ennek ellenére furcsa, hogy az endpointban ez nem jelenik meg. Kíváncsi lennék, hogy érte ezt el.
Takarässal,en is gyakran hasznalom!Pl ha ät lätsz a növenyeken en akkor(vagy csak ha sötetitteni akarok)berakok valami fekete kartont,szivacsot stb az akvarium möge!
 
1661782536629.png
Itt az utolsó két képet érdemes nézegetni. Mi történt a növényekkel a köztes állapot óta? Mi az aminek nem volt jó helye, esetleg gyengítette a layoutot stb.
Pl lenyírta a flame mohákat a bal oldalon és mennyivel jobb lett úgy a többi növénnyel. Középről kikerültek a sötét moha csomók, mert elvonták a figyelmet, zavaróak voltak azon a helyen.
Lenyírta a középen fent csüngő monte carlo/hc szőnyeget és ettől is finomabb lett a végeredmény.
Ami érdekes még, hogy az utolsó képen emnnyivel világosabb lett az előtér. Sokkal több a monte carlo, bár ennek nagy része természetes fejlődés, azért itt ott kiegészítette.
 
Érdemes megnézni a kis apró hátsó rész az alsó részen hogy ki van az is dolgozva.

Bírom Albertet és a múltkori fiaskó után is mellette voltam, de nem lett volna arcom beküldeni egy hasonlót.
Most nincs előttem az előző, de talán még a boltív is újra lett használva a korábbi layoutból.
 
Nem szándékom megbántani az alkotót, de egy hasonlót még én is bármikor össze tudnék hányni, nem érzek se túl sok munkát, se túl nagy kreativitást vagy profizmust ebben a layoutban. 114!!! :)

A rangsorba nem passzol bele, de szívesen nézegetném a falon keretben a színvilága miatt. :)
 
trágya egy hardscape és mégis mindenkinél kiverte a biztosítékot a végeredmény :)
a növényesítés összehozta amit lehetett. De a bal oldallal nem vagyok még a verseny fotón sem megbékélve. Amúgy a hardscape olyan mintha 4-5 teljesen más témát dolgozna fel.

Nem hiába, növényekkel lehet javítani és lerombolni jó hardscapeket.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére