• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

IAPLC 2015

1st.jpg
 
Épp Tomival beszéltük, hogy kicsit kurta lett a műsor. Én csak tegnap vettem észre, hogy 30 percre tervezik. Semmi faxni, semmi promó csak a dara.
Nincs Liptai Klaudiás lassú zongorával kísért emlékképek a mesterről. Semmi. Talán így volt a jó. Különben mindenki zokogna.

Viszont kicsit vegyes érzelmeim vannak. Tény, hogy kicsit bekerült néhány más tílusú akvárium is, de óriási űr tátong egy két brutál építmény és néhány percek alatt összerakott akvárium között.

Ők voltak a befizetők? :) Vagy valaki elnyomott egy nullát az excelben?

Viszont rengeteg inspiráló csoda volt most is. Úgyhogy megérte felkelni még ha csak 3 órát aludtam is :)
 
Én a fotós táskát és néha a csipeszt ezek mellé tudtam odatenni idén :) Most már végre be tudtam kapcsolni minden fotót publikusra

Gratu a re-scape-es csapatoknak, a hölgyeknek, az egyéni virtuózoknak, a meglepetésembereknek, azoknak akik tényleg vették a fáradtságot és eltolták az akváriumot a versenyig.
Sok esetben ez azért elég sok melóval jár.

Gratu mindenkinek. Jövőre művésznéven indulunk valami brazil szappanoperából. Hátha.... :)

shots.jpg
 
Back
Oldal tetejére