• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

fotOzz

Elég kemény a helyzet!
Az erdőben Pörböly fele meddig van kint a víz?
Cserta-parton biztosan bent vannak már a kárászok, még ha hideg is a víz egyelőre.
Az erdőben nincs víz ,és most nem is lesz.600-as a víz és ma tetőzött,holnaptól ez is apad.Pár éve volt durva az 1000-es víz.Na akkor ott ahol most álltam ellepett volna a víz[emoji6]
 
Az erdőben nincs víz ,és most nem is lesz.600-as a víz és ma tetőzött,holnaptól ez is apad.Pár éve volt durva az 1000-es víz.Na akkor ott ahol most álltam ellepett volna a víz[emoji6]
Még '91-ben 900-ast volt szerencsém megélni, az sem volt piskóta!
Ha a hétvégén ráérsz és ki van váltva az engedélyed, ilyen vízállásnál anno a Szentháromság tér alatt a csapadékvíz befolyónál szedegettem a kősüllőket egy-egy süllővel tarkítva.
 
Még '91-ben 900-ast volt szerencsém megélni, az sem volt piskóta!
Ha a hétvégén ráérsz és ki van váltva az engedélyed, ilyen vízállásnál anno a Szentháromság tér alatt a csapadékvíz befolyónál szedegettem a kősüllőket egy-egy süllővel tarkítva.
Kizárt a horgászat most:(Fullon vagyok munkával:)
 
Tegnap délután a jó időt kihasználandó a párommal elugrottunk kicsit gombászni...
No jó, bevallom, szombaton már felderítettem kicsit a terepet;)
Következzen bemelegítésnek pár apróság, amiket "csak" észrevesz, megcsodál az ember és a fényképezőgéppel "begyűjti" több-kevesebb sikerrel:
View attachment 4583
View attachment 4584
View attachment 4585
View attachment 4586
View attachment 4587
View attachment 4588
View attachment 4589
View attachment 4590
View attachment 4591
View attachment 4592
View attachment 4593
View attachment 4594
A méretarányhoz a fenyők tűlevelei nyújtanak némi segítséget;)
Nem semmi türelemről árulkodik. Szépek.
 
Nem hiszem hölgyemény az ismerős [emoji16]
Ja kérem, az semmit nem jelent. Van olyan hölgy ismerősöm, akinek sokáig a boxutcában készült fényképe volt a profilképe. No meg olyan is, aki szerintem három F1 rajongó fickót kenterbe verne ha egy vetélkedőre beneveznénk.:)
 
Back
Oldal tetejére