• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Slow Motion - KaZe 400-asa

Visszanéztem a HAC-os állapotot:

35-01.jpg


6420282035_285a6e5b32_b.jpg


A mostani "elhanyagolt" green style aki valahogy jobb lett. Talán zavart a korábbi narancs szín az aljzat és a kövek miatt. A mostani viszont tényéleg mentes minden művi dologtól. Ha minden elhanyagolt akvárium így nézne ki.... ;) :clap: :thumbup:
 
viktorlantos said:
A mostani "elhanyagolt" green style aki valahogy jobb lett. Talán zavart a korábbi narancs szín az aljzat és a kövek miatt. A mostani viszont tényéleg mentes minden művi dologtól. Ha minden elhanyagolt akvárium így nézne ki.... ;) :clap: :thumbup:

Csatlakozom! Nekem is nagyon bejön ez! :clap:

(juhéjj :"Stem nevelő" lettem :wave: )
 
viktorlantos said:
A mostani "elhanyagolt" green style aki valahogy jobb lett. Talán zavart a korábbi narancs szín az aljzat és a kövek miatt. A mostani viszont tényéleg mentes minden művi dologtól. Ha minden elhanyagolt akvárium így nézne ki.... ;) :clap: :thumbup:
Pedig hidd el, élőben ez a meleg (inkább) barnás árnyalat nagyon "meghitté" tette a régi összképet, ha élhetek ezzel a kifejezéssel.
Különben most valóban zöldebb, kicsit nagy a kép szaturációja és a színbe is bele lett babrálva, (ezt ugye egy grafikás rögtön meglátja :) ) de nem baj, legközelebb megpróbálom realisztikusabbra.
Különben meg el is várom, hogy a green style jobban bejöjjön egy Green Aqua-snak. Név kötelez! :lol:
 
Jónagyot a boldogújévre. Az akvám eredeti állapotában megszűnt létezni. Most őrzöm benne a vizet meg a halakat sö néhány növényt cserépben/dekoron az értékesebbjéből.
Lássátok a felkavaró képeket: :)
6666269139_345541d153_z.jpg

6666269665_645720606d_z.jpg

Az aljzaton lévő agyagpor komoly százaléka megszűnt, még van egy kevéske, amit a legközelebbi vízcserekor tüntetek el. Mobil minden, így könnyű mulmolni ám. :lol:

A fenti képek készítése között eltelt egy egész hét, gondolván, hogy fefejezem amit elkezdtem.
A gányolás utómunkálatai előtt azért készítettem néhány valamelyest értékelhető felvételt:
6701880495_ed8cc4d4cb_z.jpg


Ők is segítenek:
6701883241_ebf23081c1_z.jpg

6701881531_e1c932b0ae_z.jpg


Leszippantottam a maradék dzsuvát a talajról, növényeket ki-be-le-fel-meg-át pakoltam:
6701884617_bcb939d4fc_z.jpg

Szerzek bele műanyag tálcát a tropica-s növények tárolására és majd jól becsalgatom a ház előtt gyanútlanul gyermekét sétáltató apukákat növényvásárlásra.
Apropó apuka, Vik gratulálok a gyermekcséhez!

Sajnos a munka nem tűrt halasztást, ugyanis a böszmében akutt talajporblémák - és ebből adódó algainvázió - voltak. Na így már nincs gond. :D
 
Tényleg növényboltos kinézete lett a kis kosárkáktól :)
Na és mi a terved? Fejben meg van már az új koncepció?
 
Drasztikus így szétbombázva látni ezt a monstrumot. Nagyon szép volt fénykorában. :thumbup:
Drukkolok, hogy sikerüljön újjáéleszteni valami új formában a közeljövőben. Kevés ilyen méretű növényest látni manapság.

ui: köszike a gratulációt a babszli miatt. :angel:
 
Köszi, fénykorában én is elégedett voltm vele. Kitermelt egy csomó növényt, de bedöglött így mennie kellett. A dekor tetején maradt kb 2.5 kg HC és amíg nem érkezem rá, hogy kitakarítsak mindent a medencéből és csináljak egy új bengát, addig növénytároló lesz.
A fiúk mondjuk nem nézik jó szemmel, hogy cserepekbe tettem ki a használható növényeket, de ez van.
Egyebekben köves-fás elrendezés lesz, vagy holland vagy valami más, passz. :D
 
KaZe said:
...
Sajnos a munka nem tűrt halasztást, ugyanis a böszmében akutt talajporblémák - és ebből adódó algainvázió - voltak. Na így már nincs gond. :D

De talaj se! :lol:
Tényleg kár érte, mert hihhetetlen látvány volt! :(
De látva az eddigieket, feszülten várom a következő berendezést! :thumbup:
 
Ahogy látom @KaZe lassan egy éve nem volt a fórumon. Nagy kár :( Most néztem a naplóját, ez az akvárium valami varázslatosan szép volt.
Az ő akváriuma is olyan volt - mint még sokaké itt a fórumon - ,hogy akvaristák ezreit tudja ösztönözni saját akvárium építésében, egyszerűen magával ragadó érzés, ha az ő helyébe képzeled magad, hogy téged egy ilyen akvárium vár otthon. :)
 
Sziasztok Hölgyek, Urak!
Bocsánat az aktivitástalanságomért, de sok a meló és otthon a három gyermek rajtuk kívül nem hagy semmire sem időt.
A medence különben már régóta nincs meg, szekrényestől költözött el máshová, de nem maradta én sem tervek nélkül.
Az új szekrény elkészült, most jön egy számmal nagyobb medence. Ha ez volt az L-es méret, akkor ez XL lesz. ;)
 
Sziasztok Hölgyek, Urak!
Bocsánat az aktivitástalanságomért, de sok a meló és otthon a három gyermek rajtuk kívül nem hagy semmire sem időt.
A medence különben már régóta nincs meg, szekrényestől költözött el máshová, de nem maradta én sem tervek nélkül.
Az új szekrény elkészült, most jön egy számmal nagyobb medence. Ha ez volt az L-es méret, akkor ez XL lesz. ;)
Mindannyian türelmetlenül várjuk :)
 
Back
Oldal tetejére