• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Forest Lair

Hali !
Légyszi írd meg milyen "Atomizer in-line diffúzor"-t használsz , ill. tennél fel róla 1 képet , vagy linket ?
Én is gondolkodok ilyen megoldáson , csak sok rossz tapasztalat olvasható itt a fórumon .Azért érdekel , mert
ezek szerint nálad (a tied) bevált .
 
Bedobok egy szemből fotózott képet, viszont az akvárium ekkor még csak 2 hetes volt!!
Azóta a háttérben lévő vivpara és a limnophila lecserélődött myriophyllumra és egy rendes ráncfelvarráson esett át azóta.
Viszont a lényeg látszik!!:cool:
https://farm9.staticflickr.com/8457/8032180804_57bcfffd5b_h.jpg


Tibi, sokan leírták már, de nem lehet elégszer! Elképesztö ez a scaped. Fantasztikus! Az feltünt mondjuk, hogy az utóbbi idöben "lapítottál", de hogy ekkorát fog szólni a come-back, erre nem számítottam! Már Viktorék GA-s "fatörzses", erdei layoutjától is szívdobogást kaptam, de ebbe rögtön szerelmes lettem! :love:

Legmélyebb elismerésem gratulációm még egyszer irányodba!!!!! :)

Üdv: Robi
 
Hali !
Légyszi írd meg milyen "Atomizer in-line diffúzor"-t használsz , ill. tennél fel róla 1 képet , vagy linket ?
Én is gondolkodok ilyen megoldáson , csak sok rossz tapasztalat olvasható itt a fórumon .Azért érdekel , mert
ezek szerint nálad (a tied) bevált .
Ez még a leges legelső Atomizer, még az egybeöntött változat amit nem lehet szétszedni.
Már vagy 3-4 éve használom, a 45cmes akváriumomnál az összes elrendezésnél ezt használtam, de attól függetlenül lövök majd egy képet róla!
 
Tibi, sokan leírták már, de nem lehet elégszer! Elképesztö ez a scaped. Fantasztikus! Az feltünt mondjuk, hogy az utóbbi idöben "lapítottál", de hogy ekkorát fog szólni a come-back, erre nem számítottam! Már Viktorék GA-s "fatörzses", erdei layoutjától is szívdobogást kaptam, de ebbe rögtön szerelmes lettem! :love:

Legmélyebb elismerésem gratulációm még egyszer irányodba!!!!! :)

Üdv: Robi
Köszi szépen robert a szép szavakat!!:cool::)
 
Komolyan, miért is nem indul ez az aki a HAC-n?
Persze nekünk jobb úgy, több az esélyünk:D

Ezt csak most olvasom, eszem megáll! :eek: Tibi, tényleg nem nevezted be? Mondjuk lemosna minket (szerk: engem, elnézést a többiektöl) a porondról annyi szent..., Valóban, így az egyszerü halandóknak is lehet némi esélye, igazad van Zoli! (y) :D

Mert még nincs kész és félkész akváriumot nem szeretnék indítani!:cool:

Khmmm... Tibi, please! :)
 
Vegulis a source keszult az idei versenyekre. Tibi ezt meg meg sem akarta mutatni. Es hat a source is kelloen utos az iaplc fotojaval. A versenybol nem marad majd ki.


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
Ezt csak most olvasom, eszem megáll! :eek: Tibi, tényleg nem nevezted be? Mondjuk lemosna minket (szerk: engem, elnézést a többiektöl) a porondról annyi szent..., Valóban, így az egyszerü halandóknak is lehet némi esélye, igazad van Zoli! (y) :D
Robi ilyet ne is írj, nem is akarok ilyet olvasni, még hogy nem lenne esélyed, a TE akid és tudom , hogy Zolié is 100%-os, az enyém kb. 60, még nem érzem hogy itt az ideje megmérettetni.
Viszont csak halkan megsúgom, hogy ha nov. végén lenne a határidő vagy dec. elején, simán bedobnám, mert úgy érzem addigra készen lenne, ha belehúznék, de addig is csinosítom és felkészítem a jövő évre!!;)
 
Egyet értek Robival, adsz egy kis esélyt a többieknek most. Köszönjük. ;)

Mi lesz a legközelebbi verseny, amin el lehet elindítani?
Mindig szurkolok a magyar akiknak a külföldi versenyeken, de ennél különösen kíváncsi leszek. :D
 
Nem hagy nyugodni a Nyúltáp effektus.:D:p Benne vannak még?
Egyébként nem lenne hülyeség kicsit valahogy megkoptatni őket.(?)
Betonkeverő,krumplihámozó:LOL:, csak ezek túl nagyok a mennyiséghez képest.:D

A viccet félretéve eredeti ötlet,csak túl szabályosak.Lehet,hogy a frontüvegnél egy vonalban vannak,az áramlás miatt(nyilván akkor pont nem arra voltál kíváncsi,azok épp hogy állnak,)hat olyan szabályosnak.
 
Tibi, a riccardiáról tudnál pár szót írni? Kötözted valamihez vagy hogyan rögzítetted? Mihez hasonlítható? A GA shopban a képről olyannak tűnt mint a mosoloneium tenerum, de a te képed valahogy másnak tűnik. Nem válnak le róla darabok?
 
Barátom ez baromi jó lett!(y)(y)(y)
Csak kérdés,hogy ki lesz a barlang lakója?
Vagy benne van csak téli álmát alussza!;)
Nagyon jó lett!:)
 
Cecska! Tiszta szerencse, hogy nem néztem délelőtt rá a naplódra, mert megvan rá az esély, hogy nem sokat haladtunk volna a mára kitűzött munkával!
Gyönyörű az akváriumod, a shrimpek biztosan odavannak a barlagért :happy: a grandiózus talajmunkálatokról ne is beszéljünk! Képzelem élőben milyen lehet
a térhatás. Jó lenne egy 3D-s kép, de egye fene egy aktuálissal is beérném :rolleyes:
Nagyon gratulálok!
 
Sajnálom,ha alpári leszek,de..Tibi,majdnem lef**tam a bokámat,mikor megláttam,hogy mit randalíroztál össze!(y)
Fogadd őszinte gratulációmat és elismerésemet!
Az egészben az a legijesztőbb,hogy amikor már azt hiszem,hogy ennél durvábbat nem tudsz komponálni,akkor elő állsz egy ilyen gyöngyszemmel,ami megint csak egy hihetetlen nagy szintugrás!Hihetetlenül inspiráló alkotás ismét!Még jó,hogy friss az aksim,mert még megint kísértést éreznék,hogy szétszedjem!:rolleyes::ROFLMAO:
Lehet,hogy jobb is,hogy gyenge a monitorom,mert ha jobb lenne,lehet,hogy még holnap reggel is itt ülnék,elveszve a részletekben!:joyful:
 
Gratulálok Tibi, nagyon komoly lett! Hihetetlen jó dekorokat használtál, látszik a belefektetett idő és energia! Nagyon tetszik! (y):)
 
Szia Tibi!
Az ember álla leesik az akváriumodtól! Gratulálok!(y)
Ha nem akarod megmutatni a jelenlegi állapotot, mert szerinted még nincs teljesen kész, azért fotó részleteket igazán megoszthatnál velünk. Nagyon kiváncsi lennék közeli részletekre, pl.:riccardiat hogyan és mennyit ragasztottál a fára stb.
 
Tibi, a riccardiáról tudnál pár szót írni? Kötözted valamihez vagy hogyan rögzítetted? Mihez hasonlítható? A GA shopban a képről olyannak tűnt mint a mosoloneium tenerum, de a te képed valahogy másnak tűnik. Nem válnak le róla darabok?
A riccardiat egy nagyon kényes és igényes növénynek ismertem meg, de ha algamentesen tudod tartani az akváriumot akkor nagyon jó helye lehet fákon, köveken, akár talajon is mint nálam! Nálam ragasztva vannak a mohák, riccardia is, weeping is, fissi is!!
A monosoleniumnál sokkal-sokkal kisebb , és keményebb levelű, viszont szerkezetileg hasonló, tehát nincs gyökere. Ha sokat piszkálod akkor sajnos szét eshet!;)
 
Egy másik topikba már beraktam, de most már itt a helye!!
A riccardia kárpiton a crs garnélák.
8032152868_3ff0ebbbdd_c.jpg

https://farm9.staticflickr.com/8319/8032152868_01f88d950c_h.jpg
 
Back
Oldal tetejére