• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Forest Lair

Hát no mit is lehet mondani. Az erdős részletek egyébként is a kedvenceim. Tibi, a te tolladból interpretálva pedig egyenesen mesteri a végeredmény. Várjuk a folytatást és a képeket! ;)
 
Nem kenyerem a csúnya beszéd, de Ba...meg Tibi! :)

Egy kicsit írok, aztán lapozok a másik oldalra és nézem tovább a képet! :)
Szóval. A jobb oldali domb, hogy maradt meg? Az gondolom nem hungarocel.
Kb 2 hétig csak legóztál az akiban, majd utána mentek a növények és a víz? Ezt a türelmet minenkinek! :)

Ezt az akit bármelyik verseny élmezőnyébe el tudom képzelni! Hatalmas gartula!(y) (y) (y)

ui.:
Az állatkertben vettünk nagyon szép kis barna medvét a lányomnak. Ha vicces napod lesz, szívesen kölcsönkérem Neked, a barlangba! :ROFLMAO:
thumb_SC-14323_v11_TP_b.jpg
 
Nem kenyerem a csúnya beszéd, de Ba...meg Tibi! :)

Egy kicsit írok, aztán lapozok a másik oldalra és nézem tovább a képet! :)
Szóval. A jobb oldali domb, hogy maradt meg? Az gondolom nem hungarocel.
Kb 2 hétig csak legóztál az akiban, majd utána mentek a növények és a víz? Ezt a türelmet minenkinek! :)

Ezt az akit bármelyik verseny élmezőnyébe el tudom képzelni! Hatalmas gartula!(y) (y) (y)

ui.:
Az állatkertben vettünk nagyon szép kis barna medvét a lányomnak. Ha vicces napod lesz, szívesen kölcsönkérem Neked, a barlangba! :ROFLMAO:
thumb_SC-14323_v11_TP_b.jpg
Köszi Satu!!(y)
Jobb oldalt nincs hungarocel, csak a kövek alatt, ezek a kövek tartják meg a talajt, hogy ne omoljon össze, majd elmagyarázom egyszer:cool:.
Nagyon durva lenne, pár medve , pár mosómaci meg 2-3 bagoly az ágakra!!:D:ROFLMAO:
 
Húhúhúhúúú,

Hát ez állati jó lett. Jól értem hogy a nagy fa törzsednek a gyökerei kis ágakból van odarakva?
Egy képet mindenképpen várunk szemből, növényekkel. Nagyon kíváncsi vagyok hogy mi merre van:)

Szerk.:
Látom csak írnom kellett és meglett a kép:)
 
Így kicsit lazítottál a lincshangulaton :D

Érdekes az eleje. Olyan, mintha gyepszőnyeget fektettél volna oda. Hogy is van ez?
Nagyon jó, ahogy csavarodnak, meg összedőlnek a fák. A fában lévő moha, az melyik?
 
Az elrendezést már nem dicsérném, de hihetetlen milyen jó színharmónia uralkodik a fa-kő-homok trióban!
Hát lenyűgöző látvány!
 
Érdekes az eleje. Olyan, mintha gyepszőnyeget fektettél volna oda. Hogy is van ez?
Nagyon jó, ahogy csavarodnak, meg összedőlnek a fák. A fában lévő moha, az melyik?
A zöld előtér az riccardia és ami a fő fára és a középső fára van ragasztva az is az!!:cool:
 
azt a mindenit... emlékszem mikor TP-n mondtad, hogy mikor az aki elé ülsz, az megnyugtat.... csak le ne álljon a szíved, gyönyörű alkotás (y)
(az ilyen képekből sokat lehet tanulni, pl az aranymetszés gyakorlati alkalmazását, uh köszi) ;)
 
Komolyan, miért is nem indul ez az aki a HAC-n?
Persze nekünk jobb úgy, több az esélyünk:D
 
uhhh, nem semmi..tényleg fantasztikus..és azt az üreget ki fogja lakni? én bármikor beleköltöznék! :D
 
Komolyan, miért is nem indul ez az aki a HAC-n?
Persze nekünk jobb úgy, több az esélyünk:D
Mert még nincs kész és félkész akváriumot nem szeretnék indítani!:cool:
Meg hát, a nano kategóriában utoljára nevezek a Source-el, eleget izgulok én miatta így is!!:oops:
 
Nagyon ütős Tibi!!Baroni jó az a kis szurdok,a kis barlang.Valami ilyet tervezek én is ,ami a szurdokot illeti,csak abba a hosszú keskeny akiba.
Adtál pár ötletet, az alátámasztást illetően is.
Látom lent azt a kereszt gyökeret a baloldali fánál kiszedted.Lehet így jobban áll neki.
Keresztben felénél levágva a tetejét simán már most el lehet adni.De azóta biztosan sokat változott.
Azok a "nyúltáp" szerűségek a fehér homokon micsodák?Fák vannak feldarabolva?Azok is baromi jók.El lehet tűnődni,tényleg nagyon részletes.
Tavasszal majd nézd a medvét,hogy meglátja-e az árnyékát.:D
 
Nagyon ütős Tibi!!Baroni jó az a kis szurdok,a kis barlang.Valami ilyet tervezek én is ,ami a szurdokot illeti,csak abba a hosszú keskeny akiba.
Adtál pár ötletet, az alátámasztást illetően is.
Látom lent azt a kereszt gyökeret a baloldali fánál kiszedted.Lehet így jobban áll neki.
Keresztben felénél levágva a tetejét simán már most el lehet adni.De azóta biztosan sokat változott.
Azok a "nyúltáp" szerűségek a fehér homokon micsodák?Fák vannak feldarabolva?Azok is baromi jók.El lehet tűnődni,tényleg nagyon részletes.
Tavasszal majd nézd a medvét,hogy meglátja-e az árnyékát.:D
Köszi Mária!
A szemfüles mindenit, mindent kiszúrtál, tán nagyítóval kémlelted a képeket?!!:D
Ügyes vagy tényleg mindenre rájöttél.:cool:
 
azt a mindenit... emlékszem mikor TP-n mondtad, hogy mikor az aki elé ülsz, az megnyugtat.... csak le ne álljon a szíved, gyönyörű alkotás (y)
(az ilyen képekből sokat lehet tanulni, pl az aranymetszés gyakorlati alkalmazását, uh köszi) ;)
Köszi Kopi87!(y)
Igen, egy rendes stresszes nap (a műszakiztatás az ilyen) után, felüdülés egy ilyen erdő elé ülni, teljesen megnyugtat.:)

Ezt az egész építős, akvakertészkedős hobbit én úgy látom, hogy akkor csinálod jól, legyen az bármelyik stílus, sziklás, fás vegyes, holland stb., hogy amikor elé ülsz az akidnak, részévé tudjál válni amit alkottál, bele tudd képzelni magad, s a fantáziádat eleresztve tovább tudd gondolni pl. egy ilyen fás elrendezésnél, ne csak a 3 fát lásd, hanem az egész erdőt!!:cool:
Zen
 
Back
Oldal tetejére