• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Egy akvárium terve!

Hát, nem tudom, hogy mennyire akarsz gyepet, de van egy növény, ami fűre hasonlít. Egy szavannára, nem egy angol perjére :D Echinorodus tenellus. Egész jól elvan a legtöbb aksiban. Majd látod..
Ha igénytelenebb növényeket keresel: Dél-Amerika
 
Én erre gondoltam !
Tropica Micranthemum Sp. Monte Carlo TC
 
Utoljára módosított moderátor által:
Ez egy szép növény. Nekem is nagyon tetszik (y)
Saját tapasztalatomból mondom, ha jó kis akváriumot akarsz, akkor spórolj és türelem!
Inkább egyszer költs rá x-et, mint meggondolatlanságból 2 vagy 3x-et!!!
Ha jól felszereled az akváriumot, akkor nincs azzal gond, h igényes vagy nem.
 
Oké de nekem nincsen rá 50-60-ezrem csak 30 max! de nem 1 hónap alatt akarom összerakni! de a eredeti Co2-es rendszer az akkor sem fog beleférni sajnos! úgyhogy marad az Easy Life co2 folyékony az is megteszi nem ? a világítás az 1,5w/l -es lesz!
 
Egészen pontosan azt hogy olyan növény is tetszik ami nem zselés és az hogy van nem sárgul meg ameddig ideér?

Van már tapasztalatod?
 
Utoljára módosított moderátor által:
Szerintem igen! Jövö héten rendelem én is. Ez lesz azt hiszem a 4. rendelésem, de eddig minden rendben volt!
 
Én csak 2 hét múlva fogok rendelni szeptember 2-án mert akkor lesz a születésnapom.(valószínű nem csak növényt rendelek hanem 30 cm-es ollót,JBL manda, JBLAqua BasisPlus,gyökértáp stb.)
 
Egyenlőre beszerzem amit kell is igen!

Szerinted tegyek fel képet a jelenlegi nem szép akimról?
 
Utoljára módosított moderátor által:
14832468919


valaki tudna segíteni hogy hogyan tudom a képet berakni ?

DSC_0090 | Flickr - Photo Sharing!

Elégé csúnya szegény :(
 
Utoljára módosított moderátor által:
Tutitipp 1.: Ne vakuval fotózz, zavarja az élőlényeket és mű lesz a hatása.
Tutitipp 2.: Tedd le valamire a fényképezőgépet, hogy ne mozogjon.
Tutitipp 3.: Katt a jobbra mutató nyílra ott válaszd a BBCode-ot, a medium nagyságot és másold be ide a linket simán.
 
Back
Oldal tetejére