• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos Discus in the jungle

Köszönöm, örülök hogy nektek is tetszik. Sajna csak mobilos képek. Még nem nagyon tudtam értékelhető képet csinálni róla a dslr-el (na majd jól kiokosodok valamelyik szakitól)
A diszkoszok még valahol Brazíliában úszkálnak. Várok egy frankó import listát aztán már jöhetnek is.
 
:clap: Nagyon szép lett Kocka, csak ámulok és bámulok! Kíváncsi leszek mit szólnak majd a vadak a Koralia-k keltette áramláshoz, mert az én "házi" diszkoszaim nagyon nem kedvelték!
 
167722_146352558754224_100001384411280_269204_5620028_n.jpg



bubibubibubi
 
Gratu az akváriumodhoz! Kíváncsian várom már bele a diszkoszokat! :D
A Stream jó ötlet, be is néztem a "kísérleti adásba" :)
 
Gratulálok az akváriumodhoz! :clap:
Jó ötlet ez az élő adásosdi..:). Mindennap elnéznék egy ilyen akváriumot! :thumbup:
 
Kocka said:
Köszi!
Hát, elvileg már kifogták őket.... Már csak az importőrre várunk

Már a diszkoszos fórumon nézegettem ezeket a vad diszkoszokat. Csodálatosak.
Írhatnál majd kicsit a beszerzésről, tapasztalatokról, diszkosz tartás körülményeiről, ha van kedved.
Szerintem sokan szívesen olvasgatnánk ilyen témát is még akkor is ha csak nagyvonalakban mutatja be.
 
Persze. Szívesen megosztom az eddigi tapasztalatokat meg az elkövetkezőket is, csak nem tudom melyik topicba férne bele :roll:
Ha mondtok egyet akkor összeszedem nagy vonalakban a "követelményeket" aztán csak kerekedik belőle egy post.
 
Kocka said:
Persze. Szívesen megosztom az eddigi tapasztalatokat meg az elkövetkezőket is, csak nem tudom melyik topicba férne bele :roll:
Ha mondtok egyet akkor összeszedem nagy vonalakban a "követelményeket" aztán csak kerekedik belőle egy post.

Szuper előre is köszi ;)

Szerintem több topikba is beférne, de én új altopikot hoznék létre neki az egyik gyűjtő alá. Mondjuk "Diszkoszos növényes tapasztalatok" vagy valami hasonló néven.
Mehet általános növényes témákba, halakhoz, oktatóanyagokhoz.

Imádom ezeket a halakat. ;)
 
Veletek is szeretném megosztani a jó hírt!
Tegnap este végre átvehettem a halakat :D Egyelőre csak pár képet mutatnék, majd később részletesen is beszámolok:

megj%C3%B6ttek%20a%20halak%20015.JPG


megj%C3%B6ttek%20a%20halak%20017.JPG


megj%C3%B6ttek%20a%20halak%20008.JPG
 
Gratulálok az akváriumhoz, a szép növényekhez, és persze a diszkoszokhoz is!

A naplód elején nem azt írtad, hogy csak 4 halat tervezel bele? A dobozban mintha hatot számoltam volna! Út közben sokasodtak? Esetleg vésztartalék kettő, ha elhullás lenne?

Sok sikert hozzájuk! Lesz majd videó is?
 
Köszi!

Azért lett hat mert ennyi van egy dobozban. Nem lehet kevesebbet kérni. Lehet hogy így már sokan lesznek, lehet hogy nem. Lehet hogy el kell adnom majd belőlük 2-t, de lehet hogy akkor meg az lenne a baj. Túl sok még a kérdés
 
Back
Oldal tetejére